Чай


Сон, в котором вы завариваете чай, предвещает, что в реальной жизни вы рискуете совершить неблаговидный поступок, о котором будете в дальнейшем горько сожалеть. Пить во сне чай с друзьями означает, что на данном этапе вы ищете не светских удовольствий, а отношений с близкими вам по духу людьми. Если во сне вы видите осадок в своей кружке с чаем, то наяву вам будет трудно справиться с любовными разочарованиями. Пролить во сне чай означает, что вас ожидают домашние хлопоты. Обнаружить пустую пачку из под чая означает, что за вашей спиной кто то распускает о вас сплетни. Если вам приснилось, что вы хотите утолить жажду чаем, ждите незваных гостей.

Толковать
Популярные образы снов:
Реклама

Легендарний британський рок-гурт Pink Floyd випустив благодійний мерч на підтримку України

Футболки, шопери, світшоти і не тільки із соняшником, який можна також побачити на обкладинці спільного сингла Pink Floyd та Андрія Хливнюка «Hey Hey Rise Up», та картиною «Захисники Херсона» Сани Шахмурадової. 

Річард Гір виставив на аукціон свій раритетний кабріолет, щоб допомогти українцям

Усі кошти від його продажу актор передасть організаціям, які допомагають українцям.

COSMO / Тренды

Свобода бути собою: Анна Трінчер і Jerry Heil про самовираження та girl power

Українські захисники, які перебувають на Азовсталі, просять про допомогу Ілона Маска

«Кажуть, ти був телепортований з іншої планети, щоб навчити людей вірити у неможливе. Наші планети розташовані поряд, тому що я живий там, де практично неможливо вижити», — пише український захисник Сергій Волина. 

Loading...
Подпишись на новостную рассылку Cosmo
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Росіяни розтрощили автомобілі з українськими номерами біля місця евакуації маріупольців у Нідерландах

«Допоки не будуть скасовані візи для росіян, в Європі не буде спокою нікому», — зазначив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.