Ястреб, коршун


Увидеть во сне ястреба означает, что вы будете каким то образом обмануты врагами. Застрелить во сне ястреба означает, что, приложив титанические усилия, вы преодолеете все препятствия. Молодой девушке сон, в котором она отгоняет ястреба от домашних кур, предвещает, что исполнятся ее самые заветные желания. Этот сон также означает, что враги готовы в любую минуту воспользоваться вашей самой маленькой ошибкой. Если во сне вам удалось отогнать ястреба до того, как он смог повредить вашей домашней птице, то вы будете удачливы в бизнесе. Увидеть во сне мертвого ястреба означает, что вы одолеете врагов. Если вам снится, что вы охотитесь на ястребов, то наяву вам предстоит соперничество с врагами, и вы, возможно, выиграете. См. также Сокол, Орел, Орлы, Канюк.

Толковать
Популярные образы снов:
Реклама
COSMO / Тренды

Свобода бути собою: Анна Трінчер і Jerry Heil про самовираження та girl power

Loading...
Подпишись на новостную рассылку Cosmo

Важлива ініціатива: благодійний проєкт «Понад усе» для реабілітації жертв війни в Україні 

Подати заявку на отримання професійної фізичної та психологічної допомоги можуть усі бажаючі. Також можна приєднатися до фінансової підтримки. 

Гороскоп

Макс Барських на Billboard MusicCon закликав світову спільноту не звикати до війни в Україні

Співак виступив з гучною промовою на міжнародній музичній конференції в Лас-Вегасі.

Легендарний британський рок-гурт Pink Floyd випустив благодійний мерч на підтримку України

Футболки, шопери, світшоти і не тільки із соняшником, який можна також побачити на обкладинці спільного сингла Pink Floyd та Андрія Хливнюка «Hey Hey Rise Up», та картиною «Захисники Херсона» Сани Шахмурадової. 

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Розмови з друзями більше не допомагають. Як наважитись звернутись до психотерапевта? 

Про недовіру до психологічної системи та способи її подолати говоримо з експертами платформи з психотерапії онлайн 一 Mindly.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.