Золото


Если во сне вы держите в руках золото, то наяву вы будете очень успешны во всех своих начинаниях. Для женщины увидеть во сне, что она получила в подарок золотой предмет, деньги или украшения, означает, что она выйдет замуж за состоятельного, но меркантильного человека. Найти во сне золото означает, что ваши незаурядные способности позволят вам легко обрести славу и богатство. Если во сне вы теряете золото, значит наяву вы упустите величайшую возможность в жизни из за собственной небрежности. Если во сне вы обнаружили золотую жилу, это означает, что вам будет оказано немалое уважение и почет. Если во сне вы созерцаете работу на золотодобывающей шахте, значит наяву вам удастся незаконно завладеть правами других людей. Осторожней, избегайте домашних скандалов.

Толковать
Популярные образы снов:
Реклама
COSMO / Тренды

Свобода бути собою: Анна Трінчер і Jerry Heil про самовираження та girl power

Loading...
Подпишись на новостную рассылку Cosmo

Важлива ініціатива: благодійний проєкт «Понад усе» для реабілітації жертв війни в Україні 

Подати заявку на отримання професійної фізичної та психологічної допомоги можуть усі бажаючі. Також можна приєднатися до фінансової підтримки. 

Гороскоп

Макс Барських на Billboard MusicCon закликав світову спільноту не звикати до війни в Україні

Співак виступив з гучною промовою на міжнародній музичній конференції в Лас-Вегасі.

Легендарний британський рок-гурт Pink Floyd випустив благодійний мерч на підтримку України

Футболки, шопери, світшоти і не тільки із соняшником, який можна також побачити на обкладинці спільного сингла Pink Floyd та Андрія Хливнюка «Hey Hey Rise Up», та картиною «Захисники Херсона» Сани Шахмурадової. 

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Розмови з друзями більше не допомагають. Як наважитись звернутись до психотерапевта? 

Про недовіру до психологічної системи та способи її подолати говоримо з експертами платформи з психотерапії онлайн 一 Mindly.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.