З ювілеєм: Panasonic відзначає своє 100-річчя новим проектом із Cirque du Soleil

Твоя жизнь / События

Promotion

14 серпня 2018 року, у рік свого 100-річчя японська корпорація Panasonic оголошує про співпрацю з легендарним канадським Cirque du Soleil. З серпня по грудень 2018 року в Європі, Білорусії, Грузії, Росії та Україні буде проходити онлайн-конкурс, учасники якого зможуть спробувати себе в ролі артистів, створюючи власні віртуальні шоу. У продаж також надійде нова лімітована серія лужних елементів живлення з зображеннями персонажів шоу Цирку дю Солей, гастролі якого проходять по всій Європі. У найближчі місяці виступу постановки продовжаться в Великобританії, Португалії, Бразилії і Франції.

Співпраця Panasonic і Cirque du Soleil невипадково, адже концепція просування елементів живлення Bring Magic Alive («Втілюючи диво в життя») дуже близька фантазіям Cirque du Soleil, в які компанія запрошує своїх шанувальників у всіх куточках земної кулі. Батарейки Panasonic «оживляють» улюблену техніку, іграшки та будь-які інші пристрої подібно артистам Цирк дю Солей, чий талант і неперевершена майстерність вселяють життя в ні на що не схожі світи постановок, будять почуття людей, підстьобують їх емоції.

Лімітована серія елементів живлення Panasonic зі сценічними фотографіями артистів Cirque du Soleil буде представлена кількома лінійками:

  • Рекордна Evoltа для енергоємної техніки (фотоапаратів, ігрових пристроїв і т.д.);
  • Преміальна Pro Power для приладів з високим енергоспоживанням (наприклад, електричних зубних щіток);
  • Стандартна Everyday Power для побутових пристроїв із середнім споживанням енергії;

Економічна Alkaline Power для годин, пультів дистанційного керування і іншої техніки з невисокими енерговитратами. Дана серія випускається з тематичними наклейками Cirque du Soleil.

Теги: panasonic, шоу
Рейтинг / 0
1 5 1