Здати кров та придбати ту саму #червонусорочкувакарчука: Яніна Соколова запрошує на Red Brunch від проекту «Я, Ніна»

Твоя жизнь / Психология
Cosmo

У вівторок, 16 липня, команда проекту «Я, Ніна» запрошує друзів на нетрадиційний бран – reversed Red Brunch (бранч навпаки), в рамках якого кожен бажаючий зможе здати кров на потреби фронту та отримати почесний статус донора і маленький вишуканий подарунок від Guzema Jewelry.

В рамках Red Brunch також відбудеться презентація лотів для благодійного аукціону на підтримку проекту «Я, Ніна». Зібрані кошти будуть спрямовані на препродакшн та зйомки ключових сцен повнометражного художнього фільму «Я, Ніна», які проходитимуть в рамках Одеського Міжнародного Кінофестивалю з 10 до 21 липня 2019.

Серед лотів:

  • та сама #червонасорочкавакарчука. Саме в цій сорочці Святослав Вакарчук виступив на легендарному концерті Океан Ельзи 360° у День Києва. Згодом у тій самій сорочці він прийшов на запис передачі «Рандеву з Яніною Соколовою», а в кінці запису подарував її в підтримку проекту «Я, Ніна»

  • Фонд Порошенка підтримав проект «Я, Ніна» на суму 1 000 000 грн, а також підготував власні лоти для аукціону, серед яких годинник від п’ятого президента України Петра Порошенка та футболка з особливою історією. Окрім цього, пані Марина Порошенко висловила бажання стати донором та здати кров на потреби фронту під час Red Brunсh від проекту «Я, Ніна»

  • сукня від українського дизайнера Ivan FROLOV, у якому Яніна Соколова вела церемонію відкриття ОМКФ 2018, і в якому навесні цього року знімалась фотосесія для проекту «Я, Ніна» також буде продано на аукціоні

  • ескіз відомого київського мурала «Червоний велосипед» від канадійського художника Емануеля Яруса. Мурал був створений в рамках проекту «Art United Us» у 2016 р., а сам лот був переданий Гео Леросом в підтримку проекту «Я, Ніна» на прес-конференції проекту. Особливість даного лоту полягає не тільки в його культурній цінності, а й в тому, що художник цією роботою фактично повернувся до своїх витоків, оскільки має українське коріння

  • нова книжка Леся Подерв’янського «Таємничий амбал» з розгорнутим автографом від автора. Великий український драматург освоїв для себе нову форму – роман, який при цьому втілив у собі все найкраще від унікального та давно любимого літературного стиля автора

У той же день 16.07 всі лоти будуть оприлюднені і продані онлайн на Facebook-сторінці проекту «Я, Ніна».

«Я, Ніна» – це великий місійний мультимедійний проект, в рамках якого буде видано книгу, засновану на реальних подіях життя відомої телеведучої та журналістки Яніни Соколової, знято повнометражний художній фільм «Я, Ніна» та кліп на саундтрек до фільму – пісню «Сьомий день» гурту «Друга ріка». Головні ролі у фільмі зіграють Яніна Соколова, Валерія Ходос та Валерій Харчишин.

Детальніше про фільм можна прочитати тут.

Підтримати проект «Я, Ніна» та отримати за це подарунок можна тут.

Рейтинг / 0
5 5 1