Знай наших: голлівудські зірки з українським корінням

Звезды / Новости
Фото: Getty Images
Cosmo

Виявляється, що в Голлівуді немало "наших" — ми маємо на увазі селебріті з українським корінням. І якщо про похождення Міли Куніс та Міли Йовович відомо вже давно, то те, що деякі з зірок світового масштабу, родом з нашої країни, стало відомо зовсім недавно.

Почнемо з Міли Куніс: Мілена Марківна Куніс, чернівчанка за місцем нарождення, переїхала з батьками до США зовсім маленькою, у семирічному віці. Акторка згадує, що нова країна, мова і оточення здавались їй абсолютно чужими і що їй знадобилось немало часу, щоб звикнути до них і нарешті відчути себе там своєю. Наразі Міла не надто любить асоціювати себе з Україною, каже, що вже зовсім забула Батьківщину і бачить себе скоріше, американською єврейкою, ніж українкою. Тим не менше, факти залишаються фактами.

А ось хто не цурається зв'язку з Україною, то це ще одна Міла - Йовович. Акторка народилась у Києві, якийсь час жила у Дніпрі, після чого емігрувала до США з сім'єю. Йовович і до тепер не забуває української мови, використовує національні мотиви у своїх дизайнерських колекціях одягу і щиро переживає всі негаразди нашої країни, про які чує з новин. Приміром, в часи Евромайдану, Йовович дійсно перераховувала гроші на підтримку своїх співвітчизників.

Ольга Куриленко почала свою зіркову кар'єру у ролі моделі, після чого її помітили голлівудські скаути і запросили на епізодичні ролі в популярних фільмах. Пізніше Оля, яка народилась в Бердянську, досягла найвищого для дівчини-акторки визнання — стала дівчиною Джеймса Бонда. Також Куриленко обрали “обличчям” аромату Amour, Kenzo, що, погодься, теж є великою честю.

Про те, що цей красень має якесь відношення до України, ми дізнались не так давно - він розповів про це в одному з інтерв'ю. Здогадалась, про кого мова? Це Лео ДіКапріо! Хоча він сам і не народився в нашій країні, його бабуся виявилась корінною одеситкою, тобто в жилах Леонардо тече українська кров (окрім італійської та німецької). Мабуть, саме через бабусині одеські гени актор має таке гостре  почуття гумору, про яке часто розповідають його близькі друзі.

Одеське коріння має не тільки Лео, а і Ленні, Ленні Кравіц. Власне, сексуальний співак під час концерту в Києві, сам зізнався, що його прізвище Кравіц — просто адаптація до США, а насправді він...Кравець! “Друзі, хто тут ще є з Кравців?!”, - питав красунчик зі сцени Палацу Спорту, від чого публіка буквально шаленіла.

Зірка серіалів “Секретні матеріали” та “Калифренія”, Девід Духовни, дізнався про своє походження не так давно — цим відкриттям він поділився прямо у твіттері, коли розповів, що все життя вважав себе вихідцем з Росії, доки не почув правди про своїх предків. А вони, тобто батько актора, киянин-єврей, який, через переслідування, вирішив покинути батьківщину і пошукати щастя у США.

Ім'я наступної зірки, Віри Фарміги, говорить саме за себе. Дійсно, талановита акторка з незвичною зовнішністю — донька українців. Навіть в США, куди емігрувала родина, Віра продовжила вивчати українську мову і відвідувала українську школу!