Зніми негайно: речі, які псують твій образ

Мода / Гид по стилю
Фото: Кадры из сериала, Getty Images
Cosmo

Ідеальний образ, він як пазл. Одна неправильна деталь здатна порушити цілісну картину. Часто ми навіть не помічаємо її, однак ризик зіпсувати весь лук досить великий. Щоб завжди виглядати ідеально, зверни увагу на речі, яких не повинно бути в твоєму образі.

Не за розміром

Оверсайз всьому голова. Проте різниця між трендовим фасоном і завеликим одягом колосальна. Сюди ж мішкуваті силуети. Навіть, якщо ти робиш ставку на об’ємний одяг, надавай перевагу своєму розміру. Модель вже розрахована на потрібний ефект, тому М-ка повинна бути М-кою. Інакше будеш виглядати, як пляма. 

Джинси з великими розрізами

Ні, йдеться не про розрізи на колінах як у джинсах Ksenia Schnaider. А, радше, про ті моделі, які змушують думати, ніби ти впала і ненароком порвала штани. Цей фасон не практичний і здешевлює будь-який образ. Зніми і позбудься їх негайно.

Ультра міні

На початку нульових екстремальна довжина була в тренді. Проте не сьогодні. Те, що твій тато назвав би поясом, не повинно бути у твоєму гардеробі. Якщо прагнеш відкрити ноги, зроби ставку на правильні шорти, або спідницю вище коліна. І запам’ятай “ефектно” і “вульгарно” - різні поняття.

Аксесуари не за віком

Кольорові резинки, заколки-метелики і бантики залишились у минолому. Це не пасує ні твоєму віку, ні статусу. Замість аксесуарів з дитинства, зверни увагу на трендові прикраси для волосся з перлинами і шовкові твіллі (вони гармонійно впишуться в будь-який образ).

Несезонний одяг

Навіть якщо влітку можна дозволити собі поєднати бра від купальника і лляні штани, то восени чи взимку такого бути не повинно. Сюди ж головні убори для особливих випадків або в’язані речі а-ля “на фестиваль”. Кожна ситуація має свій дрес-код (офіційний і за замовчуванням). Виділяйся яскравими акцентами, але не епатажними луками.

Невдалий макіяж

Це не річ, але дуже псує твій зовнішній вигляд. Помилки, яких часто припускаємось, не завжди відразу впадають у вічі. Але при близькій розмові чи уважному погляді вони здатні “вбити” навіть найстильніший образ. Уникай мейкапу, що не додає тобі впевненості.  

Рейтинг / 0
4 5 9