7 міні-серіалів, які можна подивитися за декілька днів

Cosmo

«Патрік Мелроуз» (Patrick Melrose)

Британсько-американський міні-серіал з Бенедиктом Камбербетчем у головній ролі. Історія Патріка Мелроуза: від глибоко травматичного досвіду в дитинстві, коли йому довелося терпіти жорстоке поводження і насильство з боку батька при мовчазному потуранні матері, через зловживання наркотиками і алкоголем до спроб вести нормальний спосіб життя зі змінним успіхом і, зрештою, до зцілення і звільнення у зрілому віці.

«Гострі предмети» (Sharp Objects)

Серіал заснований на однойменному романі Гіліян Флінн. Репортерка Камілла Прейкер, отримавши завдання від редактора чиказької газети, мусить знову повернутися до свого рідного містечка Вінд-Ґеп, аби написати статтю про жорстокі вбивства двох місцевих дівчаток. Героїні доведеться не тільки розібратися в кримінальній і заплутаній історії, але і поглянути в обличчя своїм власним страхам і демонам.

«Маніяк» (Maniac)

Команда науковців доктора Ментлрея винаходить чудодійний лікарський засіб, здатний подолати будь-який психічний розлад. Енні Лендзберг (Емма Стоун) та Овен Мілгрим (Джона Гілл) беруть участь у випробуванні нових ліків: головні герої серіалу сподіваються подолати свої психологічні проблеми — муки розлучення та шизофренічні нахили. Але все ускладняється, коли починають проявлятися побічні ефекти лікування.

«Випробування невинністю» (Ordeal by Innocence)

Нова екранізація детективного роману Агати Крісті. Події міні-серіалу, що складається з 3 серій, відбуваються під час святкування Різдва 1954 року. Багата жінка-філантроп Рейчел Аргайл (Анна Ченселлор) вбита в своєму сімейному маєтку. За підозрою у вбивстві заарештовують її прийомного сина Джека (Ентоні Бойл). Але Джек відчайдушно протестує проти своєї причетності до злочину.

«Охоронець» (Bodyguard)

Історія про ветерана війни з ПТСР Девіда Бадда, якому доручили охорону міністра внутрішніх справ Великої Британії Джулії Монтегю. Бадд стоїть перед вибором — з одного боку, робота та обов’язок, з іншого — його переконання, які кардинально відрізняються від поглядів тієї, кого він має захищати.

 «Привиди будинку на пагорбі» (The Haunting of Hill House)

Атмосферна екранізація містичного роману Ширлі Джексон. Сюжет розгортається паралельно у двох часових відрізках. Так, у 1992 році чимала родина Крейн в`їжджає в величезний маєток покійного подружжя Хілл. Подружжя планує як слід відремонтувати старий будинок, щоб продати дорожче та побудувати власний дім. Паралельна сюжетна лінія переносить глядачів у наші часи, коли родина Крейн майже зруйнована, дехто помер, а хтось перетворився на уособлення смутку, сповненого особистих проблем і травм, викликаних короткостроковими перебуванням в проклятому маєтку багато років тому.  Самогубство молодшої сестри збирає дітей і батька-відлюдника разом, щоб раз і назавжди дати відсіч тим силам що, мучили їх кілька десятиліть.

«Жартую» (Kidding)

Містер Піклз – справжня зірка дитячих передач, він веселий і життєрадісний, а головне – може розвеселити будь-кого. Але казка не може тривати вічно. Його шлюб тріщить по швах, сімейне життя летить під три чорти. Як тут посміхатися?

Джерело: elle.ua

3 5 1
Фото: кадр из сериала
Спецпроекты
Реклама
LIFESTYLE / Культура
Это интересно

Топ-5 лучших сериалов о королевских семьях

Захватывающие, познавательные и невероятно красивые!

LIFESTYLE / Культура
Это интересно

К звездам: лучшие фильмы и сериалы о космосе

Дню 60-летия первого полета человека в космос посвящается.

Loading...
Подпишись на новостную рассылку Cosmo
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.