10 ситуацій, коли я обираю безалкогольне ігристе

Cosmo

Піклування про себе — найважливіша звичка, яку має виховати в собі кожна cosmo girl. З чого воно починається? Звичайно, з турботи про свій емоційний стан, спорту, здорового харчування та відмови від шкідливих звичок. Сьогодні говоримо про останній пункт.

Знаємо, келих вина в компанії подруг — особливий вид задоволення. Та якщо ти вирішила відмовитися лише від алкоголю, а не від зустрічі з подругами — ми знаємо вихід. Приємна та красива альтернатива — безалкогольне ігристе Fiorelli Fragolino.

І ось 10 ситуацій, коли пляшечка безалкогольного ігристого Fiorelli Fragolino точно виручить тебе.

1. За кермом

Приїхала на класну та запальну вечірку за кермом? У жодному разі не погоджуйся навіть на легенький алкогольний коктейль. Тобі не потрібні зайві проблеми з законом та власною совістю. А от келих безалкогольного ігристого Fiorelli Fragolino точно не завадить і створить святковий настрій.

2. Готуєшся стати мамою

У цей період кожна жінка повинна турбуватися про своє здоров`я більше, ніж зазвичай. І відмова від шкідливих звичок — те, що потрібно зробити в першу чергу.

3. Вагітність

Тут навіть не потрібні пояснення. Якщо вже дуууже хочеться ігристого, — а відмовляти вагітним не можна, — це має бути лише безалкогольне Fiorelli Fragolino.

4. У період лактації

Під час грудного вигодовування дитини все, що потрапляє в організм жінки, їсть і малюк. І це неабияк впливає на його здоров`я та самопочуття. Тому жодного алкоголю.

5. Під час заняття спортом

Сьогодні вечірка, а завтра — спортзал? Ось що ми називаємо гнучким здоровим способом життя. Веселися, але краще в компанії безалкогольного Fiorelli Fragolino, щоб на ранок чудово почуватися та ставити нові фітнес-рекорди.

6. Під час лікування

Коли потрібно обрати між вечіркою з алкоголем та власним здоров’ям — вибір очевидний. Хоча б на період лікування потрібно відмовитися від алкоголю. Тепер це не так складно як здається, адже є альтернатива — безалкогольне ігристе Fiorelli Fragolino.

7. На святкуванні дитячого дня народження

Не варто показувати дітям поганий приклад, адже їм властиво абсолютно все повторювати за батьками. Тому для дитячих свят краще обирати безалкогольні напої.

8. При укладанні важливої угоди

Під час ділової зустрічі, від якої залежить твоє майбутнє, чудовим варіантом святкування буде безалкогольне Fiorelli Fragolino. Ти можеш вільно комунікувати та укладати лише вигідні угоди.

9. Публічний challenge

Заклалася з подругами або підхопила новий інстаграм-челлендж — цілковите “ні” алкоголю? Безалкогольне ігристе Fiorelli Fragolino допоможе тобі із легкістю вийти переможницею.

10. Напередодні співбесіди

Заміни алкоголь на валер`янку, а ще краще — на безалкогольне ігристе Fiorelli Fragolino. Тоді на ранок точно будеш “у формі” і справиш найкраще враження.

Fragolino Bianco Alcohol Free від Fiorelli — безалкогольний напій, виготовлений в Італії. Це все те ж улюблене ігристе мільйонів українок Fragolino Bianco, яке додатково пройшло спеціальний етап деалкоголізації.

Будь у тренді та піклуйся про своє здоров`я разом із Fragolino Bianco Alcohol Free.

Безалкогольне ігристе від Fiorelli  — чудова альтернатива святкового напою для вагітних, спортсменок, жінок за кермом та всіх, хто не вживає алкоголь.

Ексклюзивний імпортер бренду Fiorelli в Україну — компанія Regno.

5 5 2
Спецпроекты
Реклама

Астрологический прогноз на неделю, 14-20 июня

Эмоциональные качали, наконец-то, пришли в равновесие и можно включаться в новую неделю

Астрологический прогноз на неделю, 07-13 июня

Выходим из коридора затмений, но продолжаем оставаться под влиянием Ретроградного Меркурия.

Loading...

Астрологический прогноз на неделю, 17-23 мая 2021

Небесная погода будет поддерживать тех, кто проявляет терпение.

Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?

Астрологический прогноз на неделю, 10-16 мая 2021

Эта неделя для многих может оказаться очень эмоциональной и сюрреалистичной

20 красивых татуировок с надписями, которые вдохновляют

Если давно хочешь тату, но не знаешь, какой рисунок выбрать. 

Гороскоп
Твоя жизнь / Lifestyle
Это интересно

Нервным женщинам необходимо ежедневно пить шампанское

По данным исследователей, употребление игристого вина помогает справиться со стрессом.

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.