15 речей, які кожна щаслива пара повинна зробити хоча б раз у житті

Ты и он / Отношения
Фото: Getty Images, giphy.com
Cosmo

У більшості пар виникає період, коли кожен відчуває рутину. Здається, стабільність у стосунках – це тільки на краще, однак буденності все ж варто уникати. Нещодавні дослідження психологів доводять, що щасливі стосунки – це, коли: 1. партнерам подобається спілкуватися один з одним; 2. пара весело проводить дозвілля разом; 3. у них чудовий секс; 4. вони будують спільні плани на майбутнє.

Ці 15 справ допоможуть вашій парі відновити почуття закоханості, провести час разом та насолодитися один одним наповну. Бери на замітку!

1. Приготуйте щось разом. Це може бути улюблена страва дитинства або те, що ви давно мріяли скуштувати. Нехай кухня стане вашим особливим місцем!

2. Частіше дивіться один одному в очі. Не забувай, що велика частина комунікації між людьми відбувається невербально.

3. Цілуйтеся у людних місцях. Так, це може комусь не сподобатися, але хіба тобі не все рівно?

4. Надсилайте один одному інтимні СМС. «Сучасні технології - важлива частина нашого життя, тому настав час приймати інтимні листування як повноцінну частину людських відносин», - стверджує професор Мічигаського університету Баумейстер.

5. Робіть подарунки без приводів. Просто зроби для свого партнера приємний сюрприз!

6. Напишіть любовного листа. Пиши щиро і чітко виражай свої почуття. А потім залиш милого листа у його пальто або на холодильнику. Працює на відмінно!

7. Побийтеся подушками. Пригадуєш дитинство? Це завжди було так весело!

8. Вирушіть у місто, де ви ніколи не були разом. Ви можете сісти на будь-який поїзд або ж обрати країну, розглядаючи глобус. Головне – отримати нові позитивні емоції, що закарбуються у пам’яті.

9. Проведіть у ліжку весь день. Не бійся, що lazy day може бути нудним для вас. Адже можна так багато зробити разом: переглянути міні-серіал, поласувати улюбленою піцою, цілуватися досхочу…

10. Влаштувати фотосесії із професійним фотографом. Ваші спільні фото неодмінно будуть красивими і залишать пам’ять на все життя.

11. Поплавайте у морі голяка. Зроби це нарешті!

12. Проведіть ніч у розкішному готельному номері. Можливо, вам саме час змінити обстановку?

13. Прийміть разом ванну із пінкою. Це найкраще розслабляє!

14. Зробіть один одному масаж. Він чудово синхронізує ваші відчуття і покращить тілесний контакт.
15. Наважтесь на божевілля. Це може бути стрибок з парашутом, банджі-джампінг або ж скелелазіння.

Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 14