5 чудернацьких сексуальних традицій із різних країн

Ты и он / Секс
27 января 2022
Cosmo

У кожного народу світу є свої звичаї і традиції. Нам вони можуть здатися шокуючими, а для них бути буденністю. Це стосується не лише харчування та побуту, а й сексу. Тож перед тим, як виходити заміж за іноземця, поцікався оригінальними звичаями його батьківщини. Редакція Cosmo розглянула найбільш чудернацькі з них у сфері сексу.

Непал

Тут досі зустрічається поліандрія — рідкісна форма полігамії, за якої жінка має право брати шлюб із різними чоловіками. Як правило, спершу дівчина виходить заміж за найстаршого сина в родині, а потім за його молодших братів. Щодо сексуального життя відбуваються переговори. Таку схему шлюбу місцеві жителі розробили давно. Так їм набагато легше вдавалося зберегти земельні ділянки в руках однієї сім’ї. Якщо з часом родина ставала багатшою, чоловікам дозволялося взяти шлюб ще з однією жінкою.

Корея

Відомо, що у Кореї досі панує патріархальний суспільний лад. Однак корейським жінкам вдається показати себе у ліжку. Колись спеціально для них місцеві ювеліри створювали золоті голки, які жінки використовували як стимулятор чоловічої потенції. Якщо жінка помічала, що у її чоловіка вгамовується пристрасть, вона колола його голкою. Вважається, що потрібно колоти максимально близько до інтимної зони, щоб досягнути потрібного ефекту.

Кенія

У давнину кожну дівчину вчила любовній справі найстарша жінка у роді. Інколи вона навіть проводила першу шлюбну ніч разом із молодятами під їхнім ліжком. Так, вона могла підказати дівчині, як себе поводити. А ось чоловік після весілля був змушений носити жіночий одяг протягом місяця! Вважалося, що це допоможе йому відчути нелегку жіночу долю.

Іран

Сучасні мусульманські закони забороняють секс до весілля. І це ще не все — всі пози, крім місіонерської, вважаються протизаконними, буцімто вони принижують гідність дівчини. Проте сучасними молодим парам в Ірані, які поки що не готові до довготривалого шлюбу, дозволяється підписати тимчасовий договір, згідно з яким секс не є забороною.

Індія

Про сексуальні традиції цієї країни не даремно писали книги. Деякі з них можна прочитати у знаменитій Камасутрі або на стінах храму Кхаджурахо. Пригадаймо найцікавіші. До прикладу, щоб зробити партнерці приємно, індійські чоловіки робили пірсинг із золота, кістки, дорогоцінного камінню. Ці прикраси-кільця мали назву «ападравіа» і прикрашали інтимну зону. А ось аналогом презервативу була дерев’яна трубка «ялака». Індійські коханці не забували й про свою зовнішність. Вважалося, що хороший коханець повинен фарбувати свій статевий орган яскравою фарбою.

4 5 23
Фото: кадры из фильма
Спецпроекты
Реклама

Топ-5 секс-поз, які посилюють емоційну близькість в парі

Практикуючи їх, ви з хлопцем станете набагато ближчим, як пара, і зміцните ваші стосунки.

Ты и он / Секс
Надо прочитать

Мастурбація: всі за та проти

Все, що ти хотіла знати!

Loading...

7 способів отримати приголомшливі відчуття, коли ти зверху

Поза «дівчина зверху» може стати твоїм золотим квитком на найкращий секс у житті.

Хочешь больше узнать про "Секс"?
Ты и он / Секс
Это интересно

ТОП-5 корисних книг про секс, які варто прочитати кожній

Прочитавши ці книги, ти дізнаєшся, як звільнитися від комплексів, побороти свої страхи і сором’язливість і нарешті почати отримувати справжнє задоволення від близькості.

Гороскоп

5 лайфхаків для одночасного оргазму

Якщо ти хочеш здобути цей дивовижний досвід, коли ви з партнером разом досягаєте піку, бери на замітку наші лайфхаки.

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Ты и он / Секс
Это интересно

Статистика: що чоловіки хочуть чути під час сексу?

7 звуків та фраз, які найбільше заводять чоловіків в ліжку.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.