5 чуттєвих фільмів про кохання під час війни

LIFESTYLE / Культура
28 сентября 2020
Cosmo

Про війну знято чимало фільмів. Вони нагадують про те, як важко комусь далася перемога, а також про подвиги людей, яких вважають героями. Кожен мріє про те, щоб його не торкнулася війна. Але навіть у такі складні часи трапляються світлі історії. Переглянь добірку воєнних мелодрам, у яких йдеться про неймовірні історії кохання. Під час перегляду можна розплакатися по-справжньому.

«Союзники», 2016

У 1942 році під час небезпечної місії на півночі Африки Макс зустрічає учасницю опору Маріанну. Їхні почуття вирішило перевірити життя, але головне для цих обох пройти перевірку на щирість.

«Французька сюїта», 2014

Ще одна романтична історія часів Другої світової війни. У ній йдеться про молоду дівчину, яка проживає разом зі своєю свекрухою в окупованій нацистами Франції. Чоловік, якого вона не кохає, вирушив на поле бою, а поки головна героїня закохується у німецького офіцера. Їх об’єднала любов до музики: він колишній композитор, а вона чудово володіє піаніно.

«Любий Джон», 2010

Мила та чарівна дівчина Саванна зустрічає молодого солдата Джона, який приїхав у відпустку на два тижні. За такий короткий проміжок часу між ними виникає справжнє кохання. Та скоро Джону доводиться повернутися на службу, і закоханим доведеться перевірити свої стосунки на відстані.

«Спокута», 2007

1935 рік. 13-річна Брайоні має прекрасну уяву і пише красиві п’єси. Її сестра Сессилія закохана у сина прислуги Роббі. Коли їхню кузину Лоллу зґвалтували, Брайоні заявила, що це зробив Роббі, домалювавши це у своїй уяві. Так, Роббі забрали у колонію, а потім відправили на фронт. Протягом всього цього часу Сессилія щиро вірила у невинність Роббі. Між сестрами виникла величезна прірва…

«Перл-Харбор», 2001

Події стрічки розгортаються у 1941 році, коли вся Європа була захоплена нацистами. А поки Америка продовжує жити нормальним життям. Рейф та Денні нерозлучні друзі з дитинства. Вони мріяли літати разом, вступивши на службу до військової армії США. Але доля складається інакше: Рейф вирушає на нове місце служби, поки Денні та дівчина його друга Евелін опиняються в Перл-Харборі.

Текст: Дар`я Андрійчук

5 5 3
Фото: кадр из фильма
Спецпроекты
Реклама
Loading...
LIFESTYLE / Культура
Надо прочитать

После прочтения обсудить: 10 книг, о которых хочется рассказать всем

Конечно, их гораздо больше. Но эти 10 точно взбудоражат тебя не на шутку и заставят советовать их всем и везде.

Читай Cosmopolitan в 2020

На обложке: Екатерина Кухар

Продолжение следует: наводим порядок в жизни после карантина

Есть идея: главные тренды осени в теории и на практике

Double trouble: вся правда и ложь о грудных имплантах

Себе дороже: этот неловкий момент, когда подруга зарабатывает больше

Афера века: точки G не существует, расходимся!


Подпишись на новостную рассылку Cosmo
Гороскоп

Зустрічай «Довідник української моди»: перша книга про людей, що створюють моду в Україні

Інтерв`ю з дизайнерами, стилістами, фотографами та іншими людьми, які розбудовують індустрію в Україні.

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.