5 фільмів про стосунки, які хочеться передивлятися знову і знову

LIFESTYLE / Культура
2 декабря 2020
Cosmo

Справжнє кохання штовхає людей на особливі вчинки. І це чудовий сюжет для фільму! Існує чимало кінострічок про кохання, і, незважаючи на це, їх продовжують знімати. Тому що вони завжди знаходять відгук у серцях глядачів. Це почуття близьке кожному. Тому сьогодні пропонуємо провести вечір у романтичному настрої і перегляду щось із нової добірки Cosmo. Ми зібрали кіноісторії, у які так кортить повірити…

«Так близько до горизонту», 2019

18-річна Джессіка, зустрівши Денні, одразу закохується. Впевнений у собі красень швидко прикував увагу дівчини, але не поспішає відкриватися їй. Скоро Джессіка розуміє, що Денні не такий, як здається на перший погляд. Він має багато травм, бореться зі своїми проблемами… Та дівчина на хоче опускати рук, і вважає, що кохання здатне на все.

«До зустрічі з тобою», 2016

26-річна Луїза Кларк живе спокійним життя, працюючи у місцевому кафе. Вона має дружну сім’ю, коханого хлопця та роботу, яка приносить їй задоволення все, що треба для щастя юної дівчини. Однак скоро Луїза починає сумніватися, чи справді вона кохає свого бойфренда. А також закривається її кафе, і дівчині доводиться шукати нову роботу. Так і розпочнеться новий етап у її житті.

«З любовю, Розі», 2014

У стрічці йдеться про Розі та Алекса найкращих друзів із дитинства. Проте скоро Алексу доведеться переїхати з родиною у Бостон. Пара вирішує, що не може жити один без одного і хоче провести ніч разом. Однак судилося інакше: Алекс запізнився на рейс, а Розі напилася і переспала з першим ліпшим…

«Найкраще в мені»

Аманда і Доусон закохалися один в одного вперше, щиро і по-справжньому. Вони вірять, що завжди будуть разом. Але потім після школи вирішують вступати у різні навчальні заклади, і доля розлучає їх на багато років. Та вже через 21 рік Аманді та Доусону судилося знову зустрітися.

«Щоденник памяті», 2004

Ной та Еллі проводять незабутнє літо вдвох. Їх пов’язують глибокі почуття, але, як й у будь-якій історії кохання, їхні почуття вирішило перевірити життя. Оскільки Ной дуже бідний, а Еллі – з багатої родини, їх постійно намагаються розлучити: батьки, відстань і війна.

Текст: Дар`я Андрійчук

5 5 6
Фото: кадр из фильма
Спецпроекты
Реклама
COSMO / Тренды

Путешествиям быть!

Таиланд снова открыт для украинцев.

Топ-5 фильмов, которые стоит посмотреть каждой девушке на этих выходных

Они поднимут тебе настроение, самооценку и заставят снова поверить в любовь!

Loading...
LIFESTYLE / Культура
Надо прочитать

Топ-5 уютных фильмов, которые стоит посмотреть в такую погоду

Сохрани для себя этот список — в непогоду он тебе точно понадобится!

Читай Cosmopolitan в 2020

На обложке: Ксения Мишина

Давай без короны: как устроить вечеринку дома и выбрать подарки для близких

Новый год, новая ты: обещания самой себе и большой астропрогноз на 2021

Cosmo Beauty Awards: главные продукты года

Меняем секс к лучшему: новые реалии вашей близости

15 способов одеться тепло и нарядно


Подпишись на новостную рассылку Cosmo
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.