5 найболючіших помилок під час розриву

Ты и он / Отношения
23 декабря 2019
Cosmo

У школі нас ніхто не вчить, як правильно кохати. А тим паче — як потрібно поривати стосунки. Все тому, що інструкції ніхто не вигадав, а кожні стосунки настільки унікальні, що причини можуть бути абсолютно різними. Проте ми можемо навчитися на допускати певних помилок, від яких усім стає лише гірше. Отже, що не потрібно робити під час розриву?

1.Ви плануєте залишитися друзями

Закінчення стосунків на позитивній ноті, а також пропозиція товаришувати в майбутньому дає тобі надію, що ви зможете коли-небудь зійтися. Найчастіше сподівання стають марними. Подумай, навіщо тобі дружба з ним. Можливо, він зробив таку пропозицію, щоб мати тебе про запас?

2. Між вами розгорілась істерика

За таких обставин розходитися з коханою людиною не варто. По-перше, це дуже неприємно та виснажливо. По-друге, у розсердженому настрої ви можете прийняти рішення, про яке згодом пожалкуєте. Контролюй себе, не дозволяй необережних фраз, аби згодом могти вибачитися.

3. Ви намагаєтеся втримати одне одного

Інколи здається, якщо щиро пояснити партнеру, як сильно ти його любиш і цінуєш, він неодмінно зрозуміє, що варто розпочати все із чистого аркуша. Однак насправді подібні зізнання часто викликають незручності й сором. А потім ти навіть почуватимешся приниженою та ображеною. Говори про свої почуття виключно тому, хто цього вартий.

4. Між вами був прощальний секс

Простого інтиму, між людьми, яких пов’язували духовні стосунки, бути не може. Він все одно сколихне спогади і бажання повернути все на свої місця. Душевних ран такий секс теж не залікує, ба більше — створить нові.

5. Ви хочете зробити паузу

Подібне рішення — тривожний знак. Впродовж часу розлуки ви обоє навряд зробите висновки і попрацюєте над помилками. А навіть якщо й так, то повернення партнера все одно не буде довготривалим. Зазвичай перерва створена для того, щоб упевнитися — вашим стосункам настав кінець.

5 5 8
Фото: Getty Images
Спецпроекты
Ты и он / Отношения
Надо прочитать

In love again: 5 простих способів освіжити стосунки 

Застосуй на практиці вже зараз!

Loading...
Ты и он / Отношения
Надо прочитать

Тільки не це: 7 твоїх звичок, які дратують чоловіків

Не роби цього, якщо хочеш бути щасливою у стосунках. 

7 признаков того, что он по уши в тебя влюблен

Рассмотрим верные признаки того, что твой новый парень испытывает к тебе большое и светлое чувство.

Що таке гетсбінг і чому цим всі займаються

Розповідаємо більше про популярне віяння у сучасних стосунках.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.