5 нових романтичних комедій Netflix, які змусять кожного повірити в кохання

LIFESTYLE / Культура
3 апреля 2021
Cosmo

Зимові вечори — ідеальний час для перегляду фільмів, які зачіпають до глибини душі, одночасно хвилюють і змушують сміятися до сліз. Ми зібрали п’ять нових романтичних комедій від Netflix для затишної зими. 

«Пара на свята», 2020 (Holidate)

Чарівна молода дівчина на ім’я Слоан присвячує своє життя роботі і не задумується над особистим життям. Їй вже набридли допити родини про те, коли вона вийде заміж, і Слоан вирішила зовсім ні з ким не зустрічатися. Однак вона знайомиться із Джексоном, який має такі ж проблеми. В результаті, вони заключають договір, згідно із яким відвідують разом сімейні вечері, представляючись парою.

«Половина всього», 2020 (The Half of It)

У центрі сюжету — сором’язлива школярка Еллі Чу. Вона веде ізольований спосіб життя: в Еллі немає близьких друзів, вона заробляє гроші, виконуючи домашнє завдання однокласників, а також допомагає батькові. Одного разу дівчину попросив про допомогу спортсмен Пол Мунскі. За це він пообіцяв Еллі велику винагороду.

«Ти — мій сумнів», 2019 (Always Be My Maybe)

У дитинстві Саша та Маркус були найкращими друзями. Але їхні шляхи розійшлися. За ці 15 років Саша встигла переїхати до Нью-Йорка і стати успішним шеф-кухарем. А Маркус досі працює на свого батька і виступає разом із місцевим музичним гуртом. Саша повернулася до рідного міста, щоб відкрити власний ресторан, і випадково зустрічає давнього друга…

«Чи це не романтично?», 2019 (Isn`t It Romantic)

Архітектор Наталі давно розчарувалася у коханні і романтичних комедіях. Та її переконання змінить зустріч із вуличним грабіжником, який перевертає її життя догори дригом. Втративши свідомість, дівчина прокидається у Нью-Йорку, який зовсім не схожий на її звичайне місто. Поступово вона розуміє, що опинилася у ромкомі — із яскравими фарбами, піснями, танцями і симпатичними чоловіками.

«Нехай йде сніг», 2019 (Let It Snow)

Події стрічки розгортаються напередодні Різдва у невеликому містечку. Всі жителі готуються до свята, але їхній настрій суттєво псує погода — почалася снігова буря. Рух на вулицях зупиняється, гасне світло, люди зачиняються у своїх домівках… Тим часом школярка намагається дістатися найближчого кафе, щоб перечекати бурю. Вона й подумати не могла, що її наступні вчинки запустять ланцюг подій, які змінять життя багатьох людей.

Текст: Дар`я Андрійчук

Джерело: elle.ua

5 5 1
Фото: кадр из сериала
Спецпроекты
Реклама

5 захватывающих фильмов о путешествиях для тех, кто не может дождаться лета

Путешествуем виртуально и выбираем место для будущего отпуска.

Loading...
Подпишись на новостную рассылку Cosmo
Гороскоп

Відео дня: два паралельні світи у новому кліпі Tvorchi «Віч-на-Віч»

Історія одного героя на зламі двох світів: реального та віртуального.  

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.