5 основних правил рольових ігор

Ты и он / Секс
24 декабря 2019
Cosmo

Нині чимало пар люблять експериментувати у сексуальному житті. До їхніх розваг часто входять рольові ігри. Саме вони можуть додати стосункам пікантності, освіжити цікавість і втілити еротичні фантазії одне одного. Так, рольові ігри мають безліч переваг, однак якщо ти у цьому новачок, варто взяти на замітку декілька правил. Cosmo розповість усі таємниці!

1. Не поспішай. Готуватися до рольових ігор варто завчасно і робити усі дії поступово. Спершу напиши партнеру смс, пояснивши історію гри. Наприклад, скажи, що ти погана учениця і тебе потрібно покарати. Або можливо, він буде твоїм лікарем, а ти сексуальною пацієнткою. Одним словом, дай коханому зрозуміти, що на нього чекає, адже йому також потрібно приготуватися. Далі важливо зрозуміти, що гра вже почалась, і руйнувати її побутовими речами заборонено.

2. Будь впевненою. І у собі, і у своїй грі. Уяви, яке розчарування відчує чоловік, якщо ти хвилювала його протягом дня, а ввечері вирішила відступити і відкласти гру на потім.

3. Готуйся до гри таємно. В іншому разі це нагадуватиме ситуацію, коли дорослий одягає костюм Санти перед дитиною, а потім дивується, чому вона не вірить у дива. Зустрінь свого обранця, будучи в образі. В іншому разі ризикуєш втратити атмосферу рольової гри.

4. Імпровізуй. Звісно, найкращий варіант — продумати короткий сценарій гри. Це допоможе сконцентруватися і не помилитися.

5. Не намагайся зробити все ідеально. Важливо розслабитись і не захоплюватися акторською грою, адже ти затіяла її зовсім з іншою метою. Повір, партнер не критикуватиме тебе за невдалу гру. Його думки будуть зайняті зовсім іншим…

Текст: Дар'я Андрійчук

5 5 4
Фото: Кадр из фильма
Спецпроекты
Ты и он / Секс
Надо прочитать

Що робити, якщо у вас різний сексуальний темперамент?

Як вирішити делікатну проблему?

Тайный код сексуальности: правила и секреты, которые ты должна знать

Мода – понятие непостоянное, поэтому угнаться за ней бывает совсем непросто. Хорошо, что некоторые вещи остаются стабильными – например, секреты сексуальности, которые работают в любое время и в любом месте. Осторожно: когда ты начнешь применять их в жизни, отбоя от парней просто не будет!

Ты и он / Секс
Надо прочитать

Топ-7 секретов самого лучшего секса в твоей жизни

Сексолог плохого не посоветует!

Loading...
Ты и он / Секс
Надо прочитать

Доказано наукой: топ-10 главных эрогенных зон мужчины

Спойлер: пенис не на первом месте!

Ты и он / Секс
Надо прочитать

Мифы и правда: 10 секс-действий, при которых ты можешь забеременеть

Прочти это внимательно, если сейчас ребенок не входит в твои планы!

Ты и он / Секс
Это интересно

9 советов, как сделать лучший эротический массаж мужчине

После такого он будет готов ради тебя на любые подвиги! 

Ты и он / Секс
Надо прочитать

Его мнение: 5 секс-поз, которые больше всего любят мужчины

Даже не сомневаемся, что они понравятся и тебе! 

Ты и он / Секс
Надо прочитать

5 рецептів, як збільшити пристрасть у стосунках

Виправляй ситуацію вже зараз.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.