5 питань про секс, які не варто соромитись задавати гінекологу

Ты и он / Секс
22 ноября 2019
Cosmo

Для багатьох жінок похід до гінеколога й досі асоціюється зі страхом. Тож настав час зрозуміти, що жіноче здоров’я дозволяє кожній з нас прожити щасливе життя. І саме цей лікар допомагає нам берегти себе. Та навіть ті, хто наважився на відвідини гінеколога, боїться поставити запитання, які справді хвилюють. Cosmo.com.ua відібрав ТОП-5 найпоширеніших запитань, які жінки хочуть, але соромляться задати лікарю.

1. Секс під час менструації – це шкідливо?

Експерти зауважують, займатися сексом у такому випадку можна, але за умови, що в обох партнерів немає запальних захворювань сечової системи. Адже відомо, що багато бактерій та вірусів, серед яких й ВІЛ, сифіліс або гепатит, виділяються разом із рідиною. Протягом менструації шийка матки відкрита, тому статева інфекція може легко проникнути. 

2. Чи є шкідливим для жіночого організму довге утримання від сексу? 

Звісно, регулярне статеве життя та оргазм позитивно впливають на здоров’я жінки. Вони також забезпечують нормальний кровообіг у малому тазі. Сам оргазм знімає напруження тіла і є емоційною розрядкою, яка загалом запобігає появі багатьох захворювань. До того ж секс – своєрідна альтернатива фітнесу. Отже, його нестача може призвести і до порушення ментруального циклу, слабкості м’язів тазу, і венозних застоїв. 

3. Чому у мене жодного разу не було вагінального оргазму? 

Здається, ти знайшла ідеального партнера. Але все одно не можеш отримати оргазм. Це запитання досить спірне та цікаве. Існує декілька видів оргазму: кліторний, вагінальний та навіть маточний. Певні лікарі об’єднують їх лише в один – вагінальний. І досі не існує єдиної думки з цього приводу. 

За науковими даними, деякі жінки взагалі не відчувають оргазму. Інші – можуть, але їм потрібна додаткова стимуляція. І це не залежить від того, чи кохають вони свого партнера. У свою чергу психологи запевняють, що обов’язкова умова жіночого оргазму – довіра до обранця. В іншому разі жінка не зможе розслабитись і отримати задоволення. На додаток, важливо обговорювати інтимні питання зі своїм партнером. Якщо ти звикла до певних поз або тобі потрібна довга прелюдія – не мовчи!

4. Наскільки безпечним є перерваний статевий акт? 

Головний недолік такого методу – низька контрацептивна ефективність. Недостатня надійність перерваного статевого акту пов’язана з можливістю проникнення сперматозоїдів у передсім’яній рідині, а також недостатнім самоконтролем чоловіків. 

5. Чому після сексу з’являються симптоми циститу? 

У більшості випадків це говорить про наявність прихованої статевої інфекції у жінки або чоловіка. Тому обом партнерам важливо пройти обстеження. Після лікування ці неприємні відчуття звикнуть, і ти знову зможеш насолоджуватися близькістю з коханим.  

4 5 41
Фото: Артем Михайличенко
Спецпроекты

Тайный код сексуальности: правила и секреты, которые ты должна знать

Мода – понятие непостоянное, поэтому угнаться за ней бывает совсем непросто. Хорошо, что некоторые вещи остаются стабильными – например, секреты сексуальности, которые работают в любое время и в любом месте. Осторожно: когда ты начнешь применять их в жизни, отбоя от парней просто не будет!

Ты и он / Секс
Надо прочитать

Топ-7 секретов самого лучшего секса в твоей жизни

Сексолог плохого не посоветует!

Ты и он / Секс
Надо прочитать

Доказано наукой: топ-10 главных эрогенных зон мужчины

Спойлер: пенис не на первом месте!

Loading...
Ты и он / Секс
Надо прочитать

Мифы и правда: 10 секс-действий, при которых ты можешь забеременеть

Прочти это внимательно, если сейчас ребенок не входит в твои планы!

Ты и он / Секс
Это интересно

9 советов, как сделать лучший эротический массаж мужчине

После такого он будет готов ради тебя на любые подвиги! 

Ты и он / Секс
Надо прочитать

Его мнение: 5 секс-поз, которые больше всего любят мужчины

Даже не сомневаемся, что они понравятся и тебе! 

Ты и он / Секс
Надо прочитать

5 рецептів, як збільшити пристрасть у стосунках

Виправляй ситуацію вже зараз.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.