5 рецептів, як збільшити пристрасть у стосунках

Ты и он / Секс
6 января 2020
Cosmo

Потяг, бажання, пристрасть… Ці поняття є необхідними інгредієнтами хорошого сексу. Однак пронести ці почуття протягом довгих років стосунків — завдання не із простих. Зменшення пристрасті — поширене явище, яке спіткає багатьох пар. Що ж відбувається, і як знову захотіти сексу?

Частіше фантазуй

Почитай про секс, дізнайся більше секретів, аби покращити своє інтимне життя. Не варто соромитися своїх потреб і принижувати природні бажання. Повір, навіть «снігова королева» зможе розпалити у собі вогонь пристрасті, якщо сильно цього захоче.

Не піддавайся стресу

Саме стрес є одною з головних причин проблем у повноцінному сексуальному житті. Коли ти надміру хвилюєшся, в організмі відбувається викид гормонів кортизолу та пролактину, які пов’язані зі зниженням імунітету, збільшення ваги і втратою емоцій.

Якщо твоє життя наповнене нервовими моментами, не поспішай приймати антидепресанти. З точки зору біохімії, вони напряму протирічать збудженню. Порятунком може стати йога. Вона вчить правильно дихати і позбуватися негативних емоцій.

Стеж за своїм здоровям

Жінки часто не хочуть займатися сексом через різноманітні больові відчуття. Це можуть бути вагінальні спазми, гінекологічні захворювання або наслідки лікування. Тож як захотіти сексу? Якщо проблема криється у фізичному здоровї, стискати зуби і терпіти — зовсім не вихід. Краще подзвони своєму лікарю і швидше запишись на прийом.

З іншого боку, проблема може критися у психічному здоровї. Можливо, партнер недостатньо тебе задовольняє? Не варто тішити себе марними сподіваннями, що з часом стане краще. Може, настав час переглянути ваші стосунки?

Розмежуй секс та побут

Нікому з нас нікуди подітися від побуту. Ми втомлюємося і хочемо розслабитись у затишній піжамі. Зовсім не хочеться думати, який вигляд ти маєш. Однак варто памятати, що домашній образ переноситься на твоє сексуальне життя.

Нарешті прояви ініціативу і зміни сценарій свого життя. Запропонуй йому зайнятися коханням тоді, коли він найменше цього очікує. Будь упевненою, він буде в захваті від такої гри!

Експериментуй

Щодня ти і твій партнер не припиняєте дізнаватися одне про одного щось нове. Підігрій ці емоції, змінивши зачіску або хобі, створивши вдома нову романтичну атмосферу або купивши еротичну білизну. Побачиш, він подивиться на себе по-іншому. До того ж допоможуть дати нове дихання стосункам подорожі, спільні захоплення (похід у спортзал, спа, курси) тощо.

4 5 6
Фото: кадры из фильмов
Спецпроекты

Тайный код сексуальности: правила и секреты, которые ты должна знать

Мода – понятие непостоянное, поэтому угнаться за ней бывает совсем непросто. Хорошо, что некоторые вещи остаются стабильными – например, секреты сексуальности, которые работают в любое время и в любом месте. Осторожно: когда ты начнешь применять их в жизни, отбоя от парней просто не будет!

Ты и он / Секс
Надо прочитать

Топ-7 секретов самого лучшего секса в твоей жизни

Сексолог плохого не посоветует!

Ты и он / Секс
Надо прочитать

Доказано наукой: топ-10 главных эрогенных зон мужчины

Спойлер: пенис не на первом месте!

Loading...
Ты и он / Секс
Надо прочитать

Мифы и правда: 10 секс-действий, при которых ты можешь забеременеть

Прочти это внимательно, если сейчас ребенок не входит в твои планы!

Ты и он / Секс
Это интересно

9 советов, как сделать лучший эротический массаж мужчине

После такого он будет готов ради тебя на любые подвиги! 

Ты и он / Секс
Надо прочитать

Его мнение: 5 секс-поз, которые больше всего любят мужчины

Даже не сомневаемся, что они понравятся и тебе! 

Ты и он / Секс
Надо прочитать

50 лучших секс-советов всех времен

Из года в год, из месяца в месяц Cosmo продолжает накалять страсти - мы решили собрать самые горячие секс-советы со всего мира. Уверены, тебе будет, чем заняться с твоим Кристианом Греем. Практика после прочтения обязательна.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.