5 секретів успішного інтернет-знайомства

Ты и он / Отношения
Фото: Getty Images
Cosmo

На сьогоднішній день онлайн-дейтинг є неймовірно популярним. За результатами досліджень однієї з найбільших компаній по вивченню ринку у світі – GfK – за останні роки кількість користувачів сайтів знайомств стрімко зросла. Цікаво, що майже половина опитаних (46%) знайшла свого нинішнього партнера саме у мережі.

Звісно, ніхто не може гарантувати, що ти опинишся у групі щасливчиків. Проте погодься, випробувати фортуну все ж кортить. Зауважмо, що в цілому, сам факт інтернет-знайомства вже ні в кого не викликає запитань. Однак як правильно комунікувати в мережі; що про себе говорити, а що – ні; чи варто публікувати власні світлини…? Користувачі прагнуть знати відповіді. Тож аби твоє знаймовство в онлайні пройшло успішно, читай 5 золотих правил від cosmo.com.ua.

1. Залишайся собою. Що би не говорили, в інтернет-просторі ти оцінюєш людину перш за все зовні. Справити приємне перше враження допоможе вдале фото у профайлі. Та, як показують дослідження, причиною свайпу вліво (дислайк) не завжди стає природня зовнішність. Більшість дратують надто відретушовані знімки потенційних партнерів. Британський психолог Джеффрі Гевін навіть дійшов висновку, що це свідчить про невпевненість у собі та надмірну замкненість. Тож не фотографуйся, ніби збираєшся взяти участь у модельному кастингу. Легкий мейк, ніжна сукня та улюблений пейзаж – те, що треба!

2. Постався серйозно до написання інформації про себе. Переважна більшість користувачів болісно реагує на орфографічні та пунктуаційні помилки у профайлі та протягом переписки. Стеж за своєю грамотнітю, а щоб додати тексту родзинки – звернись до власного почуття гумору. В онлайні, як і в реальному житті, сміх подовжує життя. 

3. Сміливо проявляй ініціативу. У реальному житті ми часто соромимось зробити перший крок. Але ось у віртуальному світі це вже можна назвати гріхом. Немає нічого поганого в тому, що ти напишеш йому першою. Не ігноруй свої можливості та не чекай принца на білому коні. Інколи взяти долю у свої руки дуже корисно!

4. Переводь знайомство в режим офлайн, коли тобі зручно. Американський центр досліджень Pew Research дійшов висновку, що знайомство у реальному світі між людьми, які спілкувалися у мережі, повинно розпочатися у зручний для них час. Тому краще не став рамок своєму обранцю, аби не відлякати його.

5. Користуйся перевіреними сайтами. Саме вибір сайту для знайомств визначить тип чоловіка, з яким ти будеш знайомитись. Якщо прагнеш серйозних стосунків, обирай найпопулярніші.   

Рейтинг / 0
4 5 9