5 секретів успішного інтернет-знайомства

Ты и он / Отношения
20 сентября 2019
Cosmo

На сьогоднішній день онлайн-дейтинг є неймовірно популярним. За результатами досліджень однієї з найбільших компаній по вивченню ринку у світі – GfK – за останні роки кількість користувачів сайтів знайомств стрімко зросла. Цікаво, що майже половина опитаних (46%) знайшла свого нинішнього партнера саме у мережі.

Звісно, ніхто не може гарантувати, що ти опинишся у групі щасливчиків. Проте погодься, випробувати фортуну все ж кортить. Зауважмо, що в цілому, сам факт інтернет-знайомства вже ні в кого не викликає запитань. Однак як правильно комунікувати в мережі; що про себе говорити, а що – ні; чи варто публікувати власні світлини…? Користувачі прагнуть знати відповіді. Тож аби твоє знаймовство в онлайні пройшло успішно, читай 5 золотих правил від cosmo.com.ua.

1. Залишайся собою. Що би не говорили, в інтернет-просторі ти оцінюєш людину перш за все зовні. Справити приємне перше враження допоможе вдале фото у профайлі. Та, як показують дослідження, причиною свайпу вліво (дислайк) не завжди стає природня зовнішність. Більшість дратують надто відретушовані знімки потенційних партнерів. Британський психолог Джеффрі Гевін навіть дійшов висновку, що це свідчить про невпевненість у собі та надмірну замкненість. Тож не фотографуйся, ніби збираєшся взяти участь у модельному кастингу. Легкий мейк, ніжна сукня та улюблений пейзаж – те, що треба!

2. Постався серйозно до написання інформації про себе. Переважна більшість користувачів болісно реагує на орфографічні та пунктуаційні помилки у профайлі та протягом переписки. Стеж за своєю грамотнітю, а щоб додати тексту родзинки – звернись до власного почуття гумору. В онлайні, як і в реальному житті, сміх подовжує життя. 

3. Сміливо проявляй ініціативу. У реальному житті ми часто соромимось зробити перший крок. Але ось у віртуальному світі це вже можна назвати гріхом. Немає нічого поганого в тому, що ти напишеш йому першою. Не ігноруй свої можливості та не чекай принца на білому коні. Інколи взяти долю у свої руки дуже корисно!

4. Переводь знайомство в режим офлайн, коли тобі зручно. Американський центр досліджень Pew Research дійшов висновку, що знайомство у реальному світі між людьми, які спілкувалися у мережі, повинно розпочатися у зручний для них час. Тому краще не став рамок своєму обранцю, аби не відлякати його.

5. Користуйся перевіреними сайтами. Саме вибір сайту для знайомств визначить тип чоловіка, з яким ти будеш знайомитись. Якщо прагнеш серйозних стосунків, обирай найпопулярніші.   

4 5 9
Фото: Getty Images
Спецпроекты
Ты и он / Отношения
Надо прочитать

Рейтинг жен по знаку зодиака: кто самая лучшая?

Хочешь узнать, кого звезды наградили титулом «Лучшая в мире жена»? Читай наш гороскоп — рейтинг жен по знаку зодиака!

Loading...

Что расскажут об отношениях позы пар во время сна

Язык тела, тем более в бессознательном и расслабленном состоянии сна, не обманешь!

Ты и он / Отношения
Надо прочитать

5 секретів здорових стосунків

Хочеш бути щасливою? Візьми до уваги!

Ты и он / Отношения
Надо прочитать

9 вопросов, которые нужно задавать на первом свидании

Важные моменты, которые стоит обсудить сразу.

Ты и он / Отношения
Надо прочитать

5 секретів ідеальних стосунків, які допоможуть уникнути конфліктів та зберегти кохання

Прості правила, які реально здатні врятувати твої стосунки.

Найден идеальный возраст для вступления в брак

Ученые уверены: люди, которые женятся в таком возрасте, живут счастливо и практически не разводятся.

Ученые нашли простой секрет счастливых отношений

Для того чтобы укрепить свой союз, даже не нужно ничего говорить!

Топ-5 книг о мужчинах, которые стоит прочесть каждой девушке

Единственное, о чем ты пожалеешь, так это о том, что не знала о них раньше!

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.