5 важливих правил першого сексу

Ты и он / Секс
31 января 2020
Cosmo

Ми всі ніколи не забудемо свій перший раз. А ті, кому ще не доводилося це відчути, безсумнівно, хвилюються й ретельно готуються. Перший секс може бути у різному віці, але загалом є результатом коктейлю із пристрасті, збудження та закоханості. Щоб все пройшло особливо і максимально комфортно, варто засвоїти декілька правил постільного етикету. 

1. Будь собою. Брехня у стосунках, та ще й на початковому етапі, в будь-яких її проявах — точно не твій найкращий друг. Якщо обранець тобі симпатизує, і ти вже давно вирішила, що готова, не варто вдавати соромязливу дівчинку, коли він нарешті запросить «на чашку кави». Важливо також не поводитися надто розкуто, не сміятися без приводу та не вдавати королеву сексу. Впевнені, партнер не чекає від тебе супертрюків, за умови якщо ти з ним достатньо щира.

2. Не забувай про ніжність. Психологи зауважують, найкращим рішенням буде обрати білосніжну білизну для першого інтиму. Ніжне світле мереживо зробить тебе янголом у його очах. Коли дійдете до ліжка, не поспішай. Обійми, поцілунки, ніжні погляди і трепетні слова допоможуть стати фізично готовими до головного. Із практичних порад — не забудь про лубрикант. Він суттєво полегшить проникнення.

3. Захисти себе. Це справді прозвучить зовсім не романтично, але новий партнер створює потенційну загрозу твоєму здоровю. Тому якщо знаєш, що побачення закінчиться близькістю, подбай про контрацепцію завчасно. Можливо, ти й впевнена, що він подумає про це за вас обох, все ж кілька презервативів у сумочці не завадять.

4. Не бійся. Під час першого сексу особливо важливі контроль емоцій та сила бажання. Якщо ти впевнена у своїх та його почуттях, довіряєш партнеру і хочеш близькості, боляче не буде. Саме страх вбиває сексуальний потяг і стимулює біль. Просто припини боятися, максимально розслабся — і неприємні відчуття зникнуть. Зовсім скоро ти відчуєш задоволення, якого не знала раніше!

5. Усміхайся конфузам. Адже їх неможливо уникнути, особливо, якщо для вас обох секс — це вперше. Вдарилися головами? Надто сильно крикнули? Відчули хруст у колінах? Не страшно! Таке трапляється з усіма. Не варто робити вигляд, що нічого не відбулося, або ж надміру хвилюватися. Обіграй конфуз, лагідно усміхнувшись і поцілувавши його. Така поведінка ще більше розслабить вас.

5 5 7
Фото: Getty Images
Спецпроекты
Ты и он / Секс
Надо прочитать

5 мифов о мастурбации

Каждая из нас наверняка слышала (и не раз) "страшилки" о вреде мастурбации. Что ж, давай проверим, так ли это на самом деле.

Ты и он / Секс
Это интересно

Лучший подарок: как выбрать первый вибратор

Вибратор — это любовник, который точно сделает все, как тебе нравится. Но чтобы гаджет приносил только удовольствие, во время первого интим-шоппинга важно учесть несколько моментов.

Loading...
Ты и он / Секс
Это интересно

Лучшие секс-позы для твоего знака зодиака

То, что понравится Рыбам, не приведет в восторг Тельца!

Ты и он / Секс
Надо прочитать

Топ-7 моментов, которые мужчины ненавидят в минете

Как серпом по...ну, ты поняла...

Ты и он / Секс
Надо прочитать

Насколько твой знак зодиака хорош в постели? 

Ответы на самые интересные вопросы!

Ты и он / Секс
Надо прочитать

Топ-5 перешкод на шляху до оргазму

Головні вороги насолоди!

Ты и он / Секс
Это интересно

5 чудернацьких сексуальних традицій із різних країн

Деякі з них настільки дивні, що здається — такого не може бути.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.