6 фільмів, які допоможуть краще зрозуміти чоловіків

Cosmo

Вдало підмічено, що «всі чоловіки з Марсу» і, щоб їх зрозуміти, теж потрібно докладати зусиль. Проте, якщо в існуванні жіночої логіки ніхто не сумнівається, то має бути і чоловіча. Ми зібрали 6 фільмів, які допоможуть тобі розібратись, що керує представниками сильної статі.

Кохання з перешкодами, 2012 (Happiness Never Comes Alone)

Саша — талановитий і чарівний музикант, якого повністю влаштовує життя, без будь-яких зобов`язань. Його оточують красиві жінки і все, що в нього є — це друзі й піаніно. Але все змінить зустріч з Шарлоттою, успішною жінкою з трьома дітьми, яка весь вільний час присвячує родині. На що готовий піти чоловік заради омріяних стосунків? Адже він звик бути вільним.

Метод Хітча, 2005 (Hitch)

Так, цей фільм з легкістю можна знайти в списку кращих кінокартин з Віллом Смітом. І для більшості чоловіків — це справжній посібник по звабленню жінок. Ти дізнаєшся, як розпізнати хитрощі залицяльника і не потрапити на його секретний гачок.

А ось і вона, 2014 (And So It Goes)

За все життя в сусідів головного героя Орена Літла з`явились сотні причин недолюблювати сварливого дідугана. Через свій нестерпний характер він не має ні люблячої сім`ї, ні близьких друзів. Одного разу в його будинку з`являється онука Сара. Чи під силу маленькій дівчинці розтопити лід на серці Орена?

Красунчик Алфі, або Чого хочуть чоловіки, 2004 (Alfie)

Не кожній сподобається той факт, що хлопець змінює дівчат, як рукавички. Так, жінки для головного героя, Алфі, — всього лише іграшки і він навіть не припускає, що вони можуть встояти перед привабливим хлопцем. Але доля не пробачає подібну поведінку і за такий спосіб життя рано чи пізно доведеться платити.

Все, крім кохання, 2012 (Until she came along)

В житті Бена є все, про що тільки може мріяти чоловік: престижний коледж, дорогий відпочинок, високооплачувана робота і красиві дівчата. Здається, чого ще може не вистачати типовому представнику «золотої молоді»? Головному герою доведеться пройти нелегке випробування, адже зустріч з колишньою однокласницею змусить його серце забитися по-новому. Звичні прийоми зваблення не допоможуть красунчику цього разу.

Чого хочуть жінки, 2000 (What Women Want)

Що буде, якщо чоловіки зможуть прочитати наші думки? Така суперсила дозволила головному герою фільму, Ніку Маршаллу, стати чуйним та уважним до представниць протилежної статі і маніпулювати ними на свою користь. Тепер він єдиний чоловік на планеті, який по-справжньому знає, чого хочуть жінки.

Текст: Тетяна Заболотна

5 5 3
Фото: кадр из фильма
Спецпроекты
Реклама

Конец эпохи «Семейства Кардашьян»: вспоминаем самые смешные, обсуждаемые и драматичные моменты реалити

10 июня этого года зрители увидели финальный эпизод шоу. Путешествуем по 20 сезонам и вспоминаем легендарные моменты.

Loading...

Топ-7 новых сериалов лета 2021, которые нельзя пропустить

Долгожданные новинки и продолжение любимых сериалов.

LIFESTYLE / Культура
Это интересно

9 новых сериалов Netflix, которые нельзя пропустить

Долгожданные продолжения и лучшие новинки!

Подпишись на новостную рассылку Cosmo
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.