7 мотивуючих книг, що надихають на зміни

LIFESTYLE / Культура
1 апреля 2021
Cosmo

Хочеш змінити своє життя? Для цього потрібне натхнення та бажання рухатися вперед. Що ж в цьому допоможе? Звичайно ж, книги!

Видавництво «Наш Формат» підготувало добірку книг про силу волі, самопізнання та досягнення успіху. На тебе чекають мотивуючі історії та поради від авторів про мрії, кохання, подолання перешкод, перемоги над власними сумнівами. Ти навчишся мислити по-новому та відчуєш зміни насамперед у собі.

«Геть самосаботаж! Як за 6 кроків розблокувати мотивацію і силу волі» Джуді Хо

Ти колись думала «я не зможу цього зробити»? Після таких думок зазвичай дійсно нічого не виходить, адже ти потім і не намагаєшся спробувати. Це і є самосаботаж. Джуді Хо розповідає, як наш мозок функціонує, створює ідеї та реагує на загрози. Авторка пропонує практичні поради для підвищення мотивації та підживлення сили волі. На тебе чекають послідовні завдання для пропрацювання власного мислення.

«Історія LEGO. Як цеглинки завоювали світ» Нільс Лунде

Кольорові цеглинки охопили весь світ. Сенсаційна, повчальна історія успіху компанії LEGO. Але все сталося не відразу. Криза, кадрові зміни, спад в діяльності — все набуло загрозливих рис для існування компанії. Але з`явився молодий неосвічений директор і все змінилося. За короткий час йому вдалося досягти збільшення доходів. Що ж стало секретом успіху? Як LEGO вдалося об’єднати дітей з усього світу?

«Не бійтеся любити. 20 уроків самопізнання на шляху до щасливих стосунків» Александра Соломон

Відчуття закоханості окриляє, але варто вміти утримати свої почуття. В книзі «Не бійтеся любити» ти знайдеш ключові думки для того, щоб бути сміливою у коханні. Поради дає Александра Соломон —  авторка науково-популярних робіт з психології стосунків. Вона запевняє: «Ваше минуле формує те, як ви кохаєте». Тож, для створення  щасливих стосунків рушай у подорож, де на тебе чекають відкриття і дослідження дилем кохання. 

«Американський мрійник. Моє життя у фешн-індустрії» Томмі Гілфіґер, Пітер Ноблер

Біографічна історія мрійливого хлопчика Томмі з багатодітної сім`ї. Його історія —приклад втілення мрій, що надихає створювати власну справу. В книзі йдеться про шлях створення та ідеологію бренду, який отримав світову популярність. Все почалося з мрії та маленького магазину, який хлопець відкрив разом з друзями. Томмі Гілфіґер відчував моду та запропонував світу новий стиль життя.

«Підкори свій Еверест. Як поразку перетворити на перемогу» Тетяна Яловчак

Тетяна Яловчак – українська альпіністка, рекордсменка, мотиваційна спікерка. Вона підкорила сім найвищих вершин на семи континентах, серед яких і Еверест. Сильна духом жінка має що сказати про подолання труднощів, перешкод та досягнення успіху. Тетяна описує внутрішню боротьбу, силу емоційних стресів, поразок і перемог. Ти зрозумієш, де брати ресурс для підкорення власної Вершини.

«12 правил життя. Як перемогти хаос» Джордан Пітерсон

«Спину прямо — плечі назад», — одне з правил Джордана Пітерсона. Хаос повсякдення захоплює майже кожного, а от як його перемогти радить автор книги «12 правил життя». «Без чітких норм моралі людство втрачає своє призначення та напрямок розвитку», — говорить Джордан Пітерсон.  Він закликає згадати про індивідуальну відповідальність в житті. Прямолінійна, зріла книжка з теоретичними порадами у доступному форматі.

«Простими словами. Як розібратися у своїх емоціях» Марк Лівін, Ілля Полудьонний

Емоції захоплюють, а ти не знаєш, як ними керувати? Ця книга точно для тебе! Простими словами про 20 емоцій, з якими ми стикаємося чи не щодня. «Почуття — це форма зворотнього зв`язку зі світом, для нашої справжньої сутності», — говорять автори. Тебе вчили з дитинства, що злитися —  це погано? А чи дійсно це так? Або, можливо, в діалозі з собою ти часто говориш: «Я якась не така». Це ознаки сорому. Читаючи книгу, ти зрозумієш природу власних емоцій та зможеш швидко адаптуватись до різних життєвих ситуацій.

5 5 1
Фото: Gettyimages
Спецпроекты
Реклама
LIFESTYLE / Культура
Это интересно

Топ-5 лучших сериалов о королевских семьях

Захватывающие, познавательные и невероятно красивые!

LIFESTYLE / Культура
Это интересно

К звездам: лучшие фильмы и сериалы о космосе

Дню 60-летия первого полета человека в космос посвящается.

Loading...
Подпишись на новостную рассылку Cosmo
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.