Alina Pash презентує новий альбом «розМова», створений під час експедицій Гуцульщиною

LIFESTYLE / Культура
7 апреля 2021
Cosmo

Нещодавно Alina Pash поділилася першою піснею з нового альбому «розМова», а сьогодні відкриває завісу перед слухачами й транслює їм усі дев’ять пісень з новим фольковим звучанням. Альбом можна прослухати на всіх популярних стрімінгових майданчиках. За посиланням кожен охочий може знайти lyric video. На декілька пісень із альбому будуть створені візуальні ряди, що також будуть завантажені в YouTube акаунт артистки. Найближчим часом в мережі з’явиться відео з музичним джемом на пісню «Ласки Дівочі», що було знято в Тель-Авіві й з якого власне й почалася робота над альбомом.

Alina Pash про альбом «розМова»:

«У 2020 році я нарешті зупинилась, видихнула й глянула навколо. Саме тоді я зрозуміла, що не треба гнатися за чимось недосяжним. Адже щось по-справжньому прекрасне уже є у тобі. Тому й настав час альбому, де я можу бути тихо собою, а десь і дуже голосно. Музика є відповіддю на всі мої метання. Для мене був потрібен цей альбом особисто. Й зараз, отримавши безліч фідбеків, розумію, що не мені одній. Це черговий раз доводить, що потрібно прислухатися до того тоненького голосу всередині себе».

Цікаві факти про альбом:

  1. Музику до пісень з альбому Аліна створювала з п’ятьма саунд продюсерами. Це є підтвердженням експериментального підходу до створення матеріалу.  
  2. Усі люди, що виконують пісні разом з Аліною в альбомі — це справжні представники українських традицій, що люблять і плекають народне слово, пісню.
  3. У підтримку буде випущено документальний фільм «Розмова поколінь» разом із діджитал платформою Pasika Magazine. У сюжет будуть покладені діалоги з людьми з прикарпатського краю. Саме їхні відповіді на запитання, що Alina Pash підіймає у «розМові». Також у фільмі  можна буде побачити кадри з експедиції, моменти запису альбому та буденність мандрівників Карпатами.
  4. У підтримку альбому буде відкрито  виставку «ДНК її сутності» у Києві, в рамках якої буде  використано матеріали та пісні з альбому. Це концептуальна виставка-монолог про матрицю світовідчуття жінки як митця у XXI ст.

Фото: Софія Лупул

5 5 1
Фото: пресс-служба
Спецпроекты
Реклама
LIFESTYLE / Культура
Это интересно

Топ-5 лучших сериалов о королевских семьях

Захватывающие, познавательные и невероятно красивые!

LIFESTYLE / Культура
Это интересно

К звездам: лучшие фильмы и сериалы о космосе

Дню 60-летия первого полета человека в космос посвящается.

Loading...
Подпишись на новостную рассылку Cosmo
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.