Airtouch і балаяж — у чому різниця між цими техніками фарбування?

Як обрати техніку, що пасує саме тобі


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Instagram

опубліковано: 10 червня 2024

Airtouch і балаяж — актуальні техніки фарбування волосся, що дозволяють досягнути результату, який має природний і ефектний вигляд. Хочеш краще розуміти, в чому полягає відмінність між цими прийомами і на якому з них зупинити свій вибір? Читай нашу статтю далі! А тут ти знайдеш добірку ефективних засобів для догляду за фарбованим волоссям, які допоможуть зберегти яскравість кольору.

Балаяж 

Якнайкраще балаяж пасує прямому і хвилястому волоссю. При виконанні цієї техніки фарбується лише верхній шар волосся у відтінки, на 2-3 тони світліші від натурального кольору.

@doni_hair_salon

Схема балаяжу: це вертикальне чергування пасом волосся природного відтінку з висвітленими пасмами, розташованими на різних рівнях. Деякі локони освітлюють у прикореневій зоні, а деякі — нижче. Перепади кольору згладжуються й затушовуються. Фарбується близько 50% від усього волосяного полотна.

@zaferarsanoglu_official

У такий спосіб досягається ефект волосся, яке ніби вигоріло на сонці. Світлотіньовий контраст створює ефект глибини і робить волосся візуально більш густим і обʼємним.

@doni_hair_salon

Airtouch

Airtouch має гармонійний вигляд на волоссі будь-якої довжини і структури. На відміну від балаяжу в техніці airtouch кожне пасмо рівномірно зафарбовується без колірної розтяжки.

@orlovskamaria

Особливість методу полягає в тому, що перед фарбуванням волосся розділяють на пасма не товщі за 1 см, а потім продувають кожне пасмо холодним повітрям з фена, доки від нього не залишиться 30-50% від початкового обʼєму. Далі на ці тонесенькі пасма пензлем наносять фарбу з теплим або холодним тоном, з відступом 3-5 см від коренів, і загортають їх у фольгу. 

Освітлювання airtouch охоплює близько 70% волосся, акцент робиться від середини довжини до кінчиків. Це фарбування має плавний і повітряний вигляд на волоссі, робить його візуально пишним і блискучим, а також дозволяє надовго забути про повторну процедуру.


@colorist_miiakhomishin

Уже обрала, які фото показати своєму колористу як референс під час наступного візиту?

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ