Актуальна зачіска з французьким вайбом

French Bob


АВТОР: Анастасія Леонова

опубліковано: 1 травня 2024

«Французький боб» — зручна в укладанні, стильна й витончена коротка зачіска. Її історія сягає корінням 1890-х років, коли подібну зачіску носила співачка й акторка Polaire. Згодом цей haircut набув неймовірної популярності в 1920-х у добу flappers емансипованих модних дівчат, які в тогочасному суспільстві, далекому від прогресивних поглядів, дозволяли собі носити коротке волосся та мінісукні й слухати джаз.

@guzzu.hairdresser

 

French Bob — зачіска, при якій довжина волосся закінчується під мочками вух, на рівні вилиць, тому її називають cheekbone length. Цей haircut однаково добре пасує як прямому, так і кучерявому волоссю — те саме стосується і способу укладання. І дзеркально гладеньке вирівняне волосся, і легкі хвилі або непокірні кучері неважко укласти завдяки невеликій довжині French Bob, проте твій образ точно буде помітним і яскравим. 

@cultandking

@erickinvisible

 «Французький боб» чудово поєднується із чубчиком — або зовсім коротким, або таким, що сягає брів. Якнайкраще до цієї зачіски пасує «рваний», текстурний чубчик.

French Bob — одночасно вишукана і грайлива зачіска, справжнє втілення French chic, з яким навіть найбільш розкішний look має природний і невимушений вигляд. Згадай культові образи Матільди з фільму «Леон», Амелі з однойменної кінострічки та Дейзі з «Великого Гетсбі» — готова приміряти цю класичну і суперактуальну зачіску?

@skipdoeshair

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ