Актуальне фарбування 2024 року, що пасуватиме кожній

«Кашеміровий блонд» — трендовий відтінок цього літа


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Офіційні сайти брендів, Instagram-акаунти

опубліковано: 4 липня 2024

Реклама

Якщо ти плануєш візит до колориста й перебуваєш у пошуку нових ідей для експериментів з образом, зверни увагу на трендовий відтінок цього року — «кашеміровий блонд». Особливість цього фарбування полягає в тому, що майстер індивідуально підбирає палітру відтінків з теплим і холодним підтоном, які в поєднанні нагадують кашемірову тканину. Cashmere blonde є універсальним відтінком, що містить і медові, і попелясті нюанси, тому він пасуватиме тобі незалежно від того, з якого природного кольору ти будеш переходити в нього.@die.hairstylistin

Для того щоб волосся не ставало ламким і тонким унаслідок впливу хімічних речовин при фарбуванні та дії високих температур під час укладання, важливо доповнити свою haircare routine дієвими доглядовими засобами. Nº.0 Intensive Bond Building Treatment від Olaplex містить максимальну концентрацію активної речовини Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate серед усіх продуктів бренду для домашнього застосування. Косметичний засіб відновлює дисульфідні звʼязки пошкодженої волосяної кутикули і зміцнює волосся, роблячи його слухняним, шовковистим та блискучим.

А для того, щоб колір пофарбованого волосся якомога довше тішив тебе всім багатством відтінків, обирай щадний захисний шампунь. Colour Protect Shampoo 0.3 від австралійського бренду Grown Alchemist дбайливо очищує скальп і волосся, при цьому не пересушуючи їх. Косметичний засіб подовжує стійкість кольору фарбованого волосся і перешкоджає його швидкому вигорянню, тьмянішанню і вимиванню. Формула шампуню містить гідролізований протеїн з кіноа, який відновлює волосся і блокує шкідливий вплив ультрафіолету, антиоксиданти, поліфеноли й полісахариди з гібіскусу й лопуха, що кондиціюють волосся, та жирні кислоти з екстракту гірчичної олії, які зміцнюють волосся.

Готова оновити колір волосся?@oligopro

@megansutherlandhair

Схожі статті
Реклама
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ