Фарбування nude: beauty-тренд, який варто випробувати цієї весни

Спробуєш?


ФОТО: Gettyimages

опубліковано: 17 квітня 2024

Світле волосся ніколи не виходить з моди, чого не скажеш про різні його відтінки, які стають трендовими, а потім так само швидко втрачають популярність. Змінюється також і настрій: узимку хочеться чогось холоднішого, зі сріблястим підтоном, а ближче до літа проявляється любов до золотистих, сонячних відблисків. Усі ці закономірності порушує універсальний і приголомшливо природний голлівудський beauty-тренд, який варто випробувати всім власницям блонду чи русявого волосся, — nude hair.

Фарбування nude — найвищий ступінь майстерності колористів. Для його створення спеціалісти використовують прийоми та техніки, які підкреслюють природну основу, додаючи глибини за допомогою ледь помітних відблисків та/або затемнень, а також мікс різних відтінків блонду: холодних і теплих, які компенсують один одного, створюючи нейтральний колір. Хороші новини? Результат, отриманий під час такого «природного» фарбування, пасує всім незалежно від кольоротипу.

Пояснюється це тим, що колір, даний більшості з нас природою, не має яскраво вираженої тональності — ні теплої, ні холодної. Рідко можна зустріти дівчину з однозначним золотисто-медовим або ж платиновим кольором волосся. Досі не зовсім розумієш, про що йдеться? Подивися на волосся Кари Делевінь, Аманди Сейфрід і Роузі Гантінгтон-Вайтлі — їхнє nude hair має просто бездоганний вигляд.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ