Проста й ефектна укладка за 5 хвилин

Грайлива зачіска, що увиразнить твій look


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: офіційні сайти брендів, Instagram: @taisedias

опубліковано: 15 квітня 2024

Хочеш поекспериментувати з образом, не витрачаючи при цьому багато часу на створення складної зачіски? Спробуй просту і стильну укладку — настільки ж швидку у виконанні, наскільки й оригінальну. Вона однаково підходить для волосся різної довжини: від грайливого бобу каре до довгих локонів.

 

  • Вимий волосся, а щоб зробити його більш слухняним і обʼємним, перед сушінням нанеси засіб для стайлінгу — наприклад, Volume Mousse від Björn Axén зі зміцнювальними пшеничними протеїнами й пантенолом. Висуши волосся звичним способом, за бажанням — витягни або накрути на щітку-брашинг.

  • Розділи волосся на прямий проділ. Випусти прядки коло обличчя. Підхопи сегмент волосся з правого боку в середній частині й забери його в розслаблений хвостик, зафіксувавши посередині довжини тонкою силіконовою гумкою. 
  • Трохи розсунь хвостик пальцями біля коренів волосся, «виверни» його, протягнувши кінці ззаду наперед, і відкинь волосся назад.
  • Злегка підніми волосся на коренях, щоб додати обʼєму, а тоді трохи підтягни гумку вище. Заплети вільну частину хвоста в кіску й зафіксуй силіконовою гумкою. Зроби косу більш «розслабленою», акуратно розпушивши її.
  • Повтори всі етапи з лівого боку.

Вільні прядки волосся коло обличчя й кіски додають цій легкій і трендовій укладці playful vibe — саме те, що потрібно для теплого сезону. 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ