Трендова техніка освітлення волосся, що освіжає look

Актуальне фарбування на літо-2024


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Instagram: @matildadjerf

опубліковано: 27 травня 2024

Якщо ти хочеш додати у свій look більше легкості, зверни увагу на сучасну техніку фарбування під назвою Scandi hairline. Ця техніка полягає в освітленні baby hair навколо обличчя. Назва методики походить від того, що у представників і представниць скандинавських народів, що зазвичай мають біляве волосся, влітку воно природним чином вигоряє на сонці, внаслідок чого створюється цей ефект світлого ореолу.

Scandi hairline візуально робить зачіску більш об’ємною та притягує погляд до обличчя. Це освітлення ніби розставляє акценти в образі й при цьому має максимально натуральний і ненав’язливий вигляд. 

@rickymotahair

 

Основна відмінність Scandi hairline від класичного мелірування полягає в м’якості — градієнт відтінку є плавним, і він не настільки контрастний відносно власного кольору волосся. Ці способи освітлення чудово комбінуються — Scandi hairline може бути обрамленням обличчя, що поступово переходить до більш виразного мелірування по всьому волосяному полотну.

Техніку Scandi hairline можна застосовувати і на світлому, і на темному волоссі, аби виділити пасма біля обличчя. Брюнетки можуть освітлити волосся, а потім затонувати його в бажаний відтінок. 

@hoskelsa

Це тонування відносно просте в підтриманні. На світлому волоссі відростання тонкого й легкого baby hair є менш помітним, ніж якби ти робила таке фарбування на темному, тож зважай на те, що чим темнішим є твій натуральний відтінок локонів, тим частіше треба оновлювати його. А якщо ти хочеш, аби твоє тонування мало холодний підтон, для збереження відтінку раз на два тижні користуйся фіолетовим шампунем, що усуває небажані жовтуваті пігменти і робить волосся сяйливим.

Уже готова спробувати?

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ