Як сушити волосся на браш: проста техніка укладання в домашніх умовах

Швидкий спосіб зробити класну укладку


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: офіційні сайти брендів та instagram-акаунти, @sarahangius

опубліковано: 24 квітня 2024

Сушіння волосся на браш — простий у виконанні спосіб укладання волосся, який дозволяє зекономити час, адже ти одночасно і висушуєш волосся, і надаєш форму зачісці. Для тебе ми зібрали дієві поради, як сушити волосся на браш та які засоби та інструменти тобі для цього знадобляться.

Як обрати браш

Щітка-браш має циліндричну форму і буває представлена в різних діаметрах: найтонші з них мають розмір 12 мм, найтовщі — 65 мм. Орієнтуйся на свою довжину волосся і бажаний результат. Що довше волосся ти маєш, то більший браш тобі підійде. Мініатюрні моделі будуть зручніші, коли ти маєш коротшу зачіску, наприклад боб каре, і хочеш максимально контролювати процес укладання кожного пасма.

Браші виготовляються з різних матеріалів — найбільш щадними до волосяної кутикули є щітки з керамічною основою та з отворами на корпусі. Продувний брашинг запобігає перегріванню волосся та його зневодненню. 

Щетина брашинга може бути:

  • натуральною — вона м’якіша та підходить для акуратного вирівнювання волосся;
  • нейлоновою — трохи жорсткіша щетина забезпечує інтенсивніше захоплення волосинок і дозволяє досягнути ультраоб’єму та стійких завитків;
  • комбінованою.

Надзвичайно популярними брашингами, які однаково підходять і для професійного, і для домашнього використання, є інструменти від бренду Olivia Gargen. Наприклад, класичний браш Expert Blowout Shine White&Grey діаметром 45 мм має термостійку нейлонову щетину, яка не пошкоджує структуру волосся, продувний керамічний корпус із напиленням з негативно заряджених іонів, що забезпечують антистатичний ефект, і зручну прогумовану ручку.

Як сушитися на браш

Тобі знадобиться фен, який ти зможеш легко утримувати в руці, адже важкі та громіздкі моделі можуть втомлювати кисть у процесі укладання. Добре, якщо фен має різні режими температури й потужності, а також функцію іонізації. Фен краще використовувати з вузькою насадкою, яка точно спрямовуватиме струмінь повітря.

Обов’язково нанеси термозахист — наприклад, Volumizing Blow Dry Mist від Olaplex, що захищає волосся до температури 232°C, запобігає втраті вологи та пошкодженню волосяної кутикули. Косметичний продукт має збалансований pH та надлегку формулу, що забезпечує тривалу фіксацію без склеювання й липкості, а при нанесенні не лише по довжині, а й на корені засіб створює додатковий об'єм. Спрей-догляд містить полісахариди джекфрута й полімери, що роблять волосся гладеньким і шовковистим, бамбукові ліпопептиди, які зберігають стійкість укладання та зволожувальні пептиди гороху, а технологія Olaplex Bond Building Technology™ відновлює дисульфідні зв'язки, зміцнює волосся й підвищує його еластичність.

Почни сушити волосся феном, використовуючи скелетний гребінець — легкий інструмент, який завдяки своїй формі забезпечує активну циркуляцію повітря. Підхоплюй гребінцем пасма волосся і підставляй їх під фен, щоб просушити волосся біля коренів на 70-80% і додати йому об’єму.

Щітка Olivia Garden Expert Style Vent Nylon Bristles Gold & Brown

Розділи волосся на сектори і за потреби зафіксуй затискачами. Візьми пасмо волосся і накрути його на браш — важливо, щоб ширина пасма не перевищувала ширину щітки, тобто щоб волосинки повністю лежали на ній посередині, не «випадаючи» по боках. Натягуючи пасмо щіткою, піднеси до нього згори фен і з відстані 10-15 см просушуй, ведучи браш плавно донизу. Тримай фен під кутом 45 градусів відносно пасма волосся. Ти ніби направляєш і подаєш кожне пасмо брашингом і одночасно ведеш щіткою й феном. Стеж, щоб був достатній натяг і фіксація пасма на щітці, а також щоб фен не торкався волосся. Рухайся від потиличної зони до обличчя.

Окремо накрути на браш чубчик, якщо маєш його. Також ти можеш зафіксувати чубчик на бігуді ще на початку сушіння, щоб він набрав екстраоб’єму, поки ти укладаєш інші пасма.

Summary

Для того, щоб результат тішив тебе бездоганним виглядом, а волосся не пошкоджувалося, пам’ятай про такі аспекти:

  • правильно підбери брашинг, який не перегріває волосся і не травмує волосяну кутикулу;
  • не починай укладку на браш із повністю мокрим волоссям — спершу промокни його рушником і просуши феном із продувною щіткою біля коренів;
  • не користуйся найгарячішим повітрям фена, якщо відчуваєш, що це занадто пересушує волосся;
  • завжди нанось термозахист — і під час сушіння, і під час укладання на браш, і під час вирівнювання щипцями чи застосування іншого стайлера;
  • правильно співвіднось ширину і товщину пасма, яке збираєшся сушити, з розміром браша, щоб волосся повністю намотувалося на щітку і ти рівномірно пропрацьовувала кожний сектор;
  • стеж за натягом пасом, вони не повинні «провисати»;
  • тримай фен під кутом 45 градусів над пасмом, не рухай ним хаотично, а плавно веди від прикореневої зони до кінчиків.

Нехай твоя зачіска завжди матиме такий вигляд, як ти бажаєш, а волосся буде доглянутим і здоровим!

@anisasojka

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ