«Качалка», пілатес та флай-йога: Smartass відкриває новий клуб Gym&Soul у переосмисленому форматі

У самому центрі Києва


опубліковано: 4 липня 2024

Реклама

У липні в Києві, на вулиці Короленківській, 4, розпочне роботу спортивний клуб Smartass у переосмисленому форматі — Gym&Soul. Це вже десята локація бренду по всьому світу та п’ята у Києві. Крім залів для тренувань, у спортклубі також буде кафе-сендвічерія Juice&Bread.

Новий простір займає площу 1370 м2. На відміну від класичних групових тренувань мережі новий формат передбачає дві спортивні зони Gym та Soul з унікальними класами як для чоловіків, так і для жінок.

Gym — відкритий зал із тренажерами для групових тренувань у новому форматі «качалки».

Soul — зона з трьома студіями: пілатес (тренування з реформерами), флай-йога та тренування з власною вагою (із системою «Проседос»). Також у цій частині є два масажні кабінети.

Крім цього, на території спортивного клубу розміщується кафе збалансованого харчування на 40 місць. У меню сендвічі, солоні та солодкі боули, десерти, а також великий асортимент смузі, протеїнових коктейлів та фрешів. Кафе розділяє дві спортивні зони, що при відвідуванні приміщення підкреслює протиставлення і контрастність цих зон.

«З кожним новим проєктом Smartass ми вчимося робити його оптимальнішим та ефективнішим. Ми постійно вивчаємо запити наших відвідувачів та відкриті до нових форматів, щоб створити таку атмосферу і таке середовище, яких вони потребують. Адже можливість підтримувати моральне та фізичне здоров’я наших клієнтів — найвища цінність та мотивація продовжувати розвиватися для команди», — ділиться Катерина Кузьменко, співзасновниця клубу.

До відкриття Smartass пропонує пакети тренувань Early Birds зі знижкою 20%, які можна придбати на сайті та у застосунку Smartass.

У червні Smartass відкрив свою першу локацію на лівому березі Києва. У цьому залі відвідувачів очікують чотири студії групових тренувань: Cycle, Barre, Games, Boxing, Power та інші. А студія Cycle суттєво відрізняється від інших — стіни в ній розписала українська ілюстраторка Анастасія Рудик, відома своїми постерами для ЗСУ, завдяки яким вона збирає кошти для фонду Сергія Притули й не тільки.

Схожі статті
Реклама
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ