«Бріджертони» x Kiko Milano: зустрічай 3 нові літні колекції бренду

Kiko Milano презентує гарячі літні новинки


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Світлини надано брендом Kiko Milano

опубліковано: 6 червня 2024

Реклама

Італійський бренд Kiko Milano презентував одразу три колекції косметики, серед яких ти точно знайдеш нових фаворитів.

Колаборація Kiko Milano й одного з найпопулярніших серіалів Netflix «Бріджертони», приурочена до виходу третього сезону, — це колекція косметичних засобів у стильних пакуваннях в естетиці доби Регентства. До неї увійшли палетки тіней, кремові тіні та стійкі тіні-олівець, підводка для очей, блиски та бальзами для губ, румʼяна і хайлайтер.

Засоби мають мʼякі текстури, що легко наносяться й розтушовуються, даруючи широкий простір для експериментів з образом. Ти будеш сяяти, як діамант сезону.

Інша новина від Kiko Milano: амбасадоркою бренду стала зірка серіалу «Американська історія жахів» Емма Робертс, і в рамках цієї співпраці вийшла лімітована колекція «Безмежні можливості»: 6 нових відтінків подвійної помади Unlimited Double Touch, разом з якими палітра тепер налічує 30 кольорів. Рідка помада швидко висихає на губах і створює щільне рівномірне покриття кольором, а прозорий блиск, який наноситься поверх неї, надає губам глянцеве сяйво та робить їх візуально пухкішими.

Колекція «Золоті спалахи» має найбільш summer vibe з можливих: джерелом натхнення для неї послужила розмаїта краса італійського узбережжя влітку. Відтінки бронзи й рожевого золота, що асоціюються із сяйвом призахідного сонця, гарячим піском, засмаглою шкірою й шепотом морських хвиль, втілені у мерехтливих тінях, бронзері, хайлайтері, соковитих засобах для губ, доглядових косметичних продуктах і аксесуарах. Витончені кольори й розкішні пакування засобів стануть прикрасою твоєї косметички і щоразу підійматимуть тобі настрій.

Теплого літа!

Схожі статті
Реклама
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ