Кольорові вії — яскравий makeup trend із подіумів і соцмереж

Оригінальний і простий акцент у макіяжі


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: офіційні сайти брендів та instagram-акаунти, imaxtree

опубліковано: 17 березня 2024

Реклама

Весна — це барви, свіжість і креатив. Шукаєш ідеї, як урізноманітнити свій мейкап і для повсякдення, і для special moments? У цьому матеріалі поговоримо про свіжий та життєрадісний тренд прямо з тижнів моди та популярних хештегів у social media та про те, як адаптувати його для життя.

Bright beauty trend 

Одні з головних beauty-тенденцій, які знайшли своє відображення і на подіумах, і в соцмережах: це використання яскравих кольорів у мейкапі та акцент на вії. Ці тренди перетинаються, і з минулого року перейшли в теперішній. У 2023 ми побачили fashion show Prada сезону осінь-зима 2023/2024, під час якого моделі Джіджі Хадід і Кендалл Дженнер носили великі накладні вії блакитного і персикового відтінку.

@prada 

А в сезоні весна-літо 2024 на французькому тижні моди візажисти бренду Az Factory доповнили вбрання моделей макіяжем із густо нанесеною яскравою тушшю для вій.

@azfactory 

У Instagram і TikTok ти знайдеш безліч референсів для натхнення — від мінімалістичних луків, у яких colorful lashes поєднуються з нюдовим макіяжем обличчя та прозорим блиском для губ, до фентезійних образів, натхненних серіалом «Ейфорія».

Чим і як зробити актуальний макіяж 

@machiko_yano

Щоб створити оригінальний мейк, ти можеш обрати накладні вії — цільні на стрічці або ж пучкові; такі, що імітують натуральні вії, чи зроблені у вигляді пірʼїнок та прикрашені стразами. 

Або зупини свій вибір на кольоровій туші. Ти знайдеш їх у різних брендів: від цілого набору бюджетних яскравих тушей Be Bold Mix Mascara українського бренду Colour Intense до туші ControlledChaos MascaraInk від Shiseido, що представлена, окрім класичного чорного, також у смарагдовому, синьому і фіолетовому відтінках. 

Кольори розкриваються яскравіше на світлих від природи віях. Також ти завжди можеш використати прозорий білий праймер, наприклад Variete Lashes Show Length Volume&Care Lash Primer від бренду Eveline Cosmetics. Косметичний продукт підготовлює вії до нанесення туші, забезпечує додаткові обʼєм і довжину та грає роль підложки для кращого проявлення відтінку.

Кольорову туш можна інтенсивно та рівномірно нанести по всій довжині, або зробити ефект «лапок павука», навмисне склеївши вії в пучки, чи скомбінувати туш яскравого відтінку з коричневою або чорною, і профарбувати нею лише кінчики вій. Бажаємо натхнення на beauty-експерименти!

Схожі статті
Реклама
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ