Лайфхак, як швидко зробити ефектний макіяж очей

Makeup-техніка, яку варто спробувати


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Instagram: @nikki_makeup

опубліковано: 18 червня 2024

Реклама

Використовуючи цей прийом, ти зможеш зробити красивий макіяж навіть тоді, коли в тебе обмаль часу або якщо ти не до кінця впевнена у своєму вмінні малювати стрілки. 

1. Візьми паперовий скотч і відріж два шматочки. Спершу наклей його на тильний бік долоні та зніми, щоб він не був занадто липким. 

2. Наліпи смужки скотчу в зовнішніх куточках очей, одразу під тією зоною, де плануєш робити розтушовування або малювати стрілки. Має утворитися діагональ, що ніби є продовженням твоєї нижньої повіки. Ця лінія, що направляє, буде формою твого макіяжу.

3. Далі ти можеш зробити мейк із плавними переходами кольору або одразу промалювати стрілки тінями чи лайнером. Коли ти розтушовуєш темніші тіні в зовнішніх кутках очей, доходь пензлем аж до скотчу і навіть можеш заходити ним поверх паперових смужок.

Якщо ти малюєш стрілки тінями пласким тонким пензлем чи рідкою підводкою, рухайся вздовж скотчу й так само можеш заходити косметикою на нього.

4. Акуратно відклей смужки. Після цього ти побачиш, що утворилася ідеально рівна лінія. 

Цей прийом чудово підходить для будь-якого мейку — і для звичайного повсякденного нанесення тіней, i smoky eyes, і розтушованих стрілок, і класичних графічних. Головне — одразу наклеїти скотч під таким кутом, щоб схема макіяжу була гармонійною

Навіть коли ти поспішаєш, у тебе вийде акуратний макіяж — будь-які надлишки тіней чи підводки знімаються разом зі скотчем, і нижня лінія залишається бездоганно рівною та чистою. 

Тож кинь до своєї косметички невеличкий моток скотчу, і ти зможеш ще легше та швидше робити класний мейк будь-де і будь-коли. 

Схожі статті
Реклама
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ