Магнітний манікюр: як зробити трендовий нейлдизайн cat eye

Ефектний та оригінальний нейлдизайн


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Instagram-акаунти, офіційні сайти брендів

опубліковано: 15 травня 2024

Манікюр з ефектом cat eye вже не перший рік має значну популярність. Магнітний манікюр створюється за допомогою лаку чи гель-лаку, який містить магнітні часточки. Після нанесення покриття до нігтьової пластини на декілька секунд треба піднести неодимовий магніт — найчастіше професійні інструменти мають прямокутну, округлу чи циліндричну форму. Магніт притягує частки, які розташовуються у вигляді певного візерунка. Після цього гель-лак можна полімеризувати в лампі та наносити другий шар, з яким повторити цю процедуру. 

@galatanailartbesiktas

Покриття «котяче око» утворює унікальний фініш, який нагадує зіниці кішки та космічні переливи. 3D-ефект, який досягається при виконанні такого нейлдизайну, і широка колірна палітра, в якій представлені сучасні лаки й гель-лаки з магнітними частками, дозволяють створювати різноманітні варіації дизайнів. Залежно від форми магніту для гель-лаку можна зробити нейлдизайн у вигляді горизонтальних, вертикальних і діагональних смуг, ефект омбре чи оригінальну варіацію френчу

 

@bellebylu

Cat eye однаково добре «працює» і на коротких нігтях (більше ідей для нейлдизайну ти знайдеш тут), і на довгих, а також гармонійно поєднується як зі світлим нюдовим, так і з темним кольором покриття. Він цілком самодостатній, проте може бути й акцентом у поєднанні зі стемпінгом і малюнками на нігтях. 

Завдяки простоті та швидкості у виконанні та гарантованому wow-ефекту магнітний манікюр заслужено залишається одним з найбільш трендових і поширених варіантів нейлдизайну. 

@nailsbypaular

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ