Простий прийом у макіяжі, щоб зробити губи візуально пухкішими

Як за кілька хвилин зробити соковитий макіяж губ


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Instagram: @katherinelangford

опубліковано: 14 червня 2024

Реклама

Хочеш зробити мейк, який матиме ніжний природний вигляд і при цьому надасть твоїм губам візуально більшого об’єму? Спробуй цей прийом, що ідеально підходить для легкого денного макіяжу.

1. На плаский пухнастий пензлик набери трохи кремового бронзеру або засобу для скульптурування і пройдися ним трохи вище галочки верхньої губи та під нижньою губою рівно по вертикалі. Злегка розтушуй, щоб не залишати чітких меж кольору. Цей оптичний ефект тіні надає губам візуальний обʼєм і увиразнює їхню форму. Зверни увагу на скульптор у стіку Match Stix Contour Skinstick від Fenty Beauty — відтінок Amber з нейтрально-холодним підтоном стане для тебе знахідкою, якщо ти уникаєш занадто «рудих» бронзерів. 

2. На пензлик для губ набери тінт і акуратно нанеси його на всю поверхню губ тонким шаром, підтушовуючи контур. Памʼятай, що шкіра має бути попередньо зволожена бальзамом, щоб косметичний засіб не підкреслив лущення та стягнутість — детальніше про це читай тут. Завдяки невагомій текстурі тінт матиме вигляд, наче він просто посилив твій натуральний відтінок губ і зробив їх ніби більш «румʼяними» — як після морозу, соку ягід або палких поцілунків. У цій статті ти можеш детальніше прочитати про різноманітні тінти та трендовий мейк jelly lips. За бажання замість засобу для скульптурування ти можеш пройтися по контуру губ пензликом з тінтом, таким чином теж додаючи їм більше volume.

3. Якщо ти хочеш додати в макіяж сяйва, скористайся блиском або олійкою для губ — наприклад, Kylie Skin Lip Oil від Kylie Cosmetics із живильною олією малини та антиоксидантним вітаміном Е.

Твій макіяж готовий — губки мають пухкий вигляд, делікатний відтінок my lips but better і вологе сяйво.

Схожі статті
Реклама
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ