Sunkissed: як намалювати веснянки

Трендовий прийом у макіяжі на літо


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Instagram: @hollybroomhall

опубліковано: 10 червня 2024

Ластовиння — невелика, але прикметна риса зовнішності, яка подобається багатьом. Якщо ти хочеш прикрасити своє обличчя розсипом веснянок, ми підготували список лайфхаків, як намалювати штучне ластовиння, яке матиме максимально природний вигляд.

@moona.sultan

Памʼятай: аби веснянки складно було відрізнити від справжніх, нанось засоби на обличчя дещо асиметрично, хаотично. Натуральне ластовиння є неоднорідним за формою і розміром, воно не може бути ідеально рівним. Стеж і за кольором: нехай краще штучне ластовиння буде більш приглушеного та світлого відтінку, ніж занадто темним і графічним.

Засоби з перманентним ефектом  

Автозасмага. Скористайся засобом для штучної засмаги — наприклад, мусом або лосьйоном. Набирай його на пензель-віяло для хайлайтера чи на мініатюрний пензлик для макіяжу очей і нанось легким аплікативним рухом на бажані ділянки: вилиці, зону під очима, ніс, чоло. Витримай стільки часу, скільки зазначено в інструкції, та змий косметичний продукт.

St.Moriz Instant Self Tanning Mousse Medium

Спрей для тонування волосся. Скористайся спреєм для каштанового волосся — розпили його на косметичну палітру чи, наприклад, у чисту ємність, набирай звідти пензлем і нанось на обличчя і/або тіло.

Хна. Натуральна хна, яка використовується для фарбування волосся, вій і брів, а також для малювання бодіарту, підходить і для створення штучного ластовиння.

Наліпки. Памʼятаєш дитячі «татуювання», що переводяться на шкіру? Ти можеш придбати такі «стікери» й у вигляді штучного ластовиння.

Косметичні продукти для макіяжу 

Маркер для створення штучного ластовиння. Спеціальні засоби зазвичай мають рудувато-коричневий відтінок і заокруглений аплікатор, подібний до кульки, яким зручно розставляти на обличчі «поцілунки сонця».

Miyo The Sun Dots Freckles Pen

Засоби для брів. Маркер для брів, призначений для рудоволосих або шатенок, якнайкраще підходить для штучного ластовиння, оскільки він буде водночас стійким, потрібного відтінку, але не занадто пігментованим. Також ти можеш скористатися коричневою тушшю або олівцем для брів. А пензлик-щіточка для розчісування волосинок також є зручним і для швидкого промальовування fake freckles, якщо акуратно прикладати його до шкіри. Отримані «веснянки» можна злегка підтушувати подушечками пальців або пензлем, щоб створити природний blur ефект. 

Засоби для очей. Вони є більш насиченими та пігментованими, ніж косметичні продукти для брів, тому використовуй їх обережніше. Зверни увагу на олівці для очей, підводку та туш для вій у коричневих відтінках.

Засоби для губ. Олівці для губ представлені у великому різноманітті нюдових теплих коричневих, бежевих і рудуватих відтінків — вони і стануть тобі в пригоді для малювання штучного ластовиння. Також ти можеш використати рідку матову помаду і навіть класичну кремову, якщо акуратно точково нанести її. Готова доповнити свій look новою деталлю?

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ