Трендова ідея на літо-2024: желейно-рожевий манікюр, як у Марго Роббі

Яскраво та елегантно водночас


ФОТО: Instagram: @betina_goldstein

опубліковано: 11 червня 2024

Щоліта ми у пошуках нових референсів для наших модних образів, макіяжу, зачісок та, звісно ж, манікюру, який втілюватиме у собі настрій сезону. Цього літа ми традиційно надихаємося яскравими кольорами, сміливими візерунками та несподіваними текстурами, що йдуть поруч із максимальною натуральністю, яку прихильниці класики обирають на противагу помітним літнім нейлартам.

Та є одна ідея, яка відмінно поєднує у собі літній vibe першого варіанта та елегантність другого. Її продемонструвала відома нейлартистка Бетіна Гольдштейн, яка регулярно ділиться у своєму Instagram-акаунті ідеями манікюру на будь-який смак, а також робить красивими нігті багатьох знаменитостей. Серед них — прекрасна Марго Роббі, для одного з виходів якої Бетіна створила абсолютно унікальний желейно-рожевий манікюр, натхнений вінтажною Барбі та її фірмовими рожевими «желейними» туфлями.

Щоб створити характерний желейно-рожевий відтінок, Бетіна змішала відразу декілька лаків Chanel: чотири краплі лаку відтінку Skieuse, по одній краплі Diva і Sun Drop та три краплі Le Top Coat, а у фіналі нанесла спеціальне покриття Le Gel Top Coa.

Аби відтворити такий манікюр, тобі не обов’язково займатися beauty-алхімією в домашніх умовах. Просто покажи цей референс своїй майстрині чи майстру, і спробуйте повторити його разом — результат гарантовано зробить твій настрій трішки кращим!

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ