Трендовий манікюр сезону весна-літо — 2024

Chrome nails


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: instagram-акаунти, imaxtree

опубліковано: 6 травня 2024

Хромовий манікюр — тенденція, що зараз максимально актуальна і представлена не лише в Instagram-акаунтах провідних майстрів нейлдизайну, але й на подіумах. Inspiration з нью-йоркського тижня моди сезону весна-літо — 2024: показ колекції ready to wear бренду Prabal Gurung, на якому в манікюрі моделей поєдналися одразу декілька трендів — хром, оригінальний френч і 3D-арт.

Для тебе ми створили добірку ідей для твого наступного манікюру, якщо ти захочеш додати до свого образу такий водночас вишуканий і футуристичний акцент. 

@mikanails_

@fanessdetroit

Щоб зробити chrome nails, використовуються накладні нігті, спеціальні наліпки, лаки або втирки-пігменти різних відтінків. Враховуй, що хромовий нейлдизайн із часом може трохи втрачати початковий блиск і сяйво через механічний і хімічний зовнішній вплив (детальніше про те, як подовжити життя манікюру, читай тут), тож хромовий манікюр треба носити обережніше, або робити цей нейлдизайн заради конкретної події, або експериментувати з металевим ефектом, коли робиш покриття класичним лаком, а не гель-лаком. 

@mikanails_

@addiisnails

Хромовий нейлдизайн — це не лише однотонне покриття сріблом. Він має розкішний вигляд у різних кольорах та у формі невеликих деталей манікюру — french tips або графічних елементів. Готова поекспериментувати?

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ