Як користуватися хайлайтером: типи засобів і способи нанесення

Glow to the max


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: офіційні сайти брендів

опубліковано: 17 травня 2024

Реклама

Хайлайтер — той засіб, який точно варто мати у своїй косметичці. Він може знадобитися тобі незалежно від того, чи ти любиш no makeup makeup, чи тобі подобається робити інтенсивний макіяж. У нашому матеріалі ми розглянемо, якими бувають типи хайлайтерів та як можна наносити їх, щоб додати у свій look більше сяйва.

Види хайлайтерів

Сухі. Класична форма випуску — пресована, також хайлайтери бувають розсипчастими. Косметичний продукт у такому форматі є надзвичайно економічним. Зверни увагу на палетку Dior Backstage Glow Face Palette від Dior — палітра у відтінку 001 Universal містить сяйливі відтінки хайлайтерів, рум’ян і бронзера, кожен з яких можна використовувати окремо чи змішувати. Засоби мають шовковисту текстуру і розкішне сяйво та при цьому не підкреслюють мікрорельєф шкіри.

Кремові. У компактному вигляді чи як стік — швидкі та зручні в нанесенні, якнайкраще підходять для макіяжу on-the-go. Face Glow Cream Shimmer від бренду Natasha Denona легко ковзає по шкірі та прикрашає її сяйвом, що ніби йде зсередини. Засіб, представлений у трьох відтінках, містить поживну сафлорову олію та антиоксидантний екстракт лічі, які пом’якшують шкіру. 

Рідкі. Краплі з високою концентрацією сяйливих часток, які можна використовувати самостійно чи додавати до тональної основи або зволожувального крему. Добірку найкращих засобів ти знайдеш тут

Хайлайтери можуть мати різні типи фінішів. Наприклад, культова пудра Ambient Lighting Finishing Powder від бренду Hourglass має напівпрозорий відтінок, дрібний помел і містить крихітні світловідбивні часточки. Її можна і використовувати на всьому обличчі, і наносити у вигляді хайлайтера, аби делікатно підсвітити вилиці. 

 

Також бувають хайлайтери у вигляді прозорих гелів та бальзамів — наприклад, Éclat De Beauté Effet Lumière від Gucci. Вони надають шкірі вологий блиск, проте подекуди їхня консистенція може відчуватися як липка на шкірі, тому такі засоби більше підходять для фотознімання, ніж для повсякденного носіння. 

Хайлайтери можуть мати більш чи менш щільну колірну базу — звертай увагу на цей показник, оскільки колір хайлайтера особливо помітний у моменти, коли на нього не падає пряме світло. Тоді може проявитися сірувата чи жовтувата база, якщо хайлайтер не ідеально пасує твоєму відтінку шкіри. Зараз на ринку представлено багато засобів, у яких світловідбивні часточки поєднані з прозорою базою, наприклад знаменитий хайлайтер Diamond Bomb All-Over Diamond Veil від Fenty Beauty, що сяє на шкірі, наче розсип діамантів або крапельки вологи. 

Обирай бажану інтенсивність сяйва хайлайтера — від легкого і натурального soft-focused ефекту до яскравого металевого блиску. Та зверни увагу на те, наскільки дрібні чи більші за розміром мерехтливі частки містить косметичний продукт.

Способи нанесення

  • Сухі хайлайтери найзручніше наносити пухнастим пензликом-факелом або пензлем у формі віяла. Набери засіб на пензель, струси з нього надлишок косметичного продукту й акуратно нанеси на найбільш об’ємну точку вилиць круговими рухами, ніби вполіровуючи хайлайтер у шкіру. Розтушуй межі, аби він не мав вигляду чіткої блискучої смуги. Хайлайтер — останній крок у макіяжі, тож нанось його вже після того, як зробила скульптурування й скористалася рум’янами.

  • Кремовим засобам підходить спосіб нанесення подушечками пальців або просто зі стіку. Розтушовувати їх також можна пальцями, пензлем або вологим косметичним спонжем, аби досягнути максимально натурального фінішу.
  • Рідкі хайлайтери краще наносити на палітру чи на тильний бік долоні, а звідти набирати на пензель чи спонж, оскільки їх потрібна зовсім невелика кількість. Такі косметичні продукти забезпечують чудовий ефект при змішуванні з тональною основою або зволожувальним кремом — так ти можеш наносити їх і точково, і навіть на все обличчя. Ще один лайфхак: нанести рідкий хайлайтер під тональну основу, щоб він злегка просвічував крізь неї.
  • Хайлайтер можна використовувати у вигляді тіней — висвітлювати ним зону під бровами, рухомі повіки та внутрішні куточки очей.
  • Зроби губи візуально більш пухкими за допомогою хайлайтера — пройдися невеликим пензлем з хайлайтером по вигину верхньої губи або нанеси його по центру губ поверх помади, аби створити ефект омбре. Чи вкрий помаду хайлайтером повністю, щоб вона отримала металевий фініш у трендовому стилі 90-х.
  • На тілі хайлайтер виглядає напрочуд sexy при нанесенні на ключиці, в зону декольте (тільки згадай look Сідні Свіні на Met Gala 2024!), а також на ноги — для цього підходять і сухі хайлайтери (деякі бренди випускають спеціальні хайлайтери для тіла, ключова відмінність яких полягає хіба що у збільшеному об’ємі засобу), і рідкі, змішані з кремом для тіла. 

Сяй яскравіше за всіх!

Схожі статті
Реклама
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ