Як зробити макіяж у стилі Анджеліни Джолі

Ефектний макіяж, як у голлівудської діви


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Getty, офіційні сайти брендів

опубліковано: 4 червня 2024

Реклама

4 червня свій день народження святкує Анджеліна Джолі — американська акторка, режисерка та громадська діячка, яка з власної ініціативи навесні 2022 року приїхала з візитом до України, аби висловити підтримку нашому народу в його боротьбі за свободу. 

Жінка, відома не лише своїми талантами і доброчинністю, але й унікальною вродою та елегантним стилем, продовжує бути beauty inspiration для дівчат з усього світу. Зробимо мейкап з вайбом Анджеліни Джолі разом?

1. Вирівняй колір обличчя тональною основою із soft matte або природним сатиновим фінішем. Засобом для скульптурування підкресли вилиці, лінію нижньої щелепи, аби зробити її візуально більш точеною, як в Анджеліни, й пройдися пензлем по бічних поверхнях лоба. Щоб зробити вилиці ще більш defined, акуратно нанести щільним пухнастим пензлем невелику кількість тональної основи вздовж нижньої лінії розтушовування — тоді ефект від скульптурування буде максимальним.  

2. Брови у стилі Анджеліни Джолі — відносно тонкі, стрімко окреслені, з ламаним вигином. Скористайся олівцем, помадкою, тінями чи лайнером для брів, аби увиразнити їх. 

3. Класичний макіяж очей Анджеліни — це тіні в нейтральній колірній гамі, стрілки cat eye та довгі пишні вії. Скористайся праймером і пухнастим пензлем розтушуй тіні таупового відтінку в складках рухомих повік, злегка відтягуючи їх до скронь для створення мигдалеподібної форми. Нанеси цей же відтінок або світліший матовий на рухомі повіки.

Natasha Denona, I Need A Nude Eyeshadow Palette

Чорним олівцем із класичною кремовою або гелевою текстурою промалюй стрілки — акуратно рухайся вздовж лінії росту вій, стеж, аби стрілки плавно розширювалися від внутрішніх кутиків очей до зовнішніх, а потім знову звужувалися і ставали тонкими на кінчиках. Маленьким щільним пензлем з тонким зрізом, прямим або скошеним, підтушовуй пензель — відтягуй графічну лінію короткими рухами, аби досягнути легкого димчастого ефекту. Таким чином ти можеш і зробити стрілочки гострішими — просто відтушуй кінчики в напрямку скронь. Закріпи олівець чорними тінями, набраними на пензель, — так твій мейкап буде стійким і не розпливеться.

Victoria Beckham Beauty, Satin Kajal Liner

Поверх цих розтушованих стрілочок рідким чорним лайнером з аплікатором-пензлем або маркером промалюй ще одні стрілки, проте не виходь за контури олівця й тіней: так стрілки матимуть більш глибокий чорний колір і підкреслять твій погляд, проте збережуть sexy розтушований вигляд. Олівцем пропрацюй зону між віями, аби уникнути «пробілів» у макіяжі.

4. Густо профарбуй вії чорною тушшю. За бажання наклей пучкові накладні вії або накладні вії на прозорій стрічці-основі, ретельно допасувавши їх до лінії росту натуральних. 

5. Нюдовим олівцем окресли губи, трохи виходячи за контур, а якщо ти бажаєш зробити їх візуально пухкішими, промалюй вертикальні лінії по центру губ, імітуючи припухлість. Тонким шаром нанеси матову помаду у відтінку greige (бежевий із прохолодним ліловим підтоном) — подушечками пальців чи акуратно прикладаючи стік помади до губ. Так ефект буде максимально делікатним і blurred. Пухнастим пензликом нанеси хайлайтер на галочку верхньої губи й по центру, щоб підкреслити їхню красу. 

Нейтральні матові тіні, акуратне скульптурування, розтушовані стрілочки, нюдовий, проте ефектний макіяж губ — цей look ідеально пасує для будь-якого випадку.

Готова спробувати такий мейк? 

Схожі статті
Реклама
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ