Нові версії відомих парфумів 2024

Найновіші фланкери популярних ароматів


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Офіційні сайти та Instagram-акаунти брендів

опубліковано: 17 березня 2024

Фланкери — це переосмислення ароматів, які вже стали популярними і навіть культовими. Знайомство з осучасненими версіями парфумерних композицій може бути надзвичайно корисним, адже часто вони набувають саме тих рис, яких тобі могло не вистачати у їхніх попередників — фланкери бувають легшими, або навпаки більш насиченими варіантами парфумів, вони отримують нове життя завдяки іншим нотам, які додаються до вже знайомої структури. У нашій добірці ти знайдеш 7 парфумерних релізів, які, зберігаючи ДНК класичних ароматів, вносять у них свіже звучання

Guerlain, La Petite Robe Noire Rose Cherry

Фланкер знаменитої «Маленької чорної сукні», випущений в 2024 році — це свіжий весняний квітково-фруктовий аромат, що розкривається нотами вишневого цвіту і білого чаю. Серце парфумерної композиції — розкішний букет із болгарської та турецької троянди в поєднанні зі стиглими ягодами вишні. Базова нота парфумованої води представлена запашним білим мускусом і солодкуватою ваніллю. 

Chloé, Nomade Nuit d’Egypte

Новий фланкер аромату Nomade розкривається пікантними нотами миро, кориці та імбиру. Серце ольфакторної симфонії — тендітний флердоранж, свіжий дрок і кіфі, а базова нота сплетена з пахощів нагармота, смолистого опопонакса і ванілі. Парфумована вода Nomade Nuit d’Egypte по-сучасному інтерпретує ноту ароматичної суміші кіфі, яку здавна використовували в Єгипті для проведення обрядів. Медово-пряний, деревинний, солодкуватий аромат зберігає дух свободи, властивий усій серії Nomade, і запам’ятовується з першого вдиху завдяки його оригінальній і багатогранній композиції. 

Dior, Miss Dior Parfum

Сучасна версія одного з найвідоміших ароматів Dior, яку створив Франсіс Куркджан, креативний директор парфумерного напрямку бренду. Торкнувшись шкіри, парфумерна композиція розкривається яскравими нотами соковитого мандарина, персика і абрикоса. Поступово набираючи силу, апетитний фруктовий старт змінюється чарівними квітковими пахощами жасмину — ключовою для лінії Miss Dior нотою, яка гармонійно сплітається з розсипом ягід лісової суниці. Наприкінці звучання аромат являє нові грані — гіпнотичну амбру, запашний мох, пачулі й кедрову деревину. Актуальне переосмислення класики, що має ніжний, грайливий і волелюбний характер. 

Carolina Herrera, Good Girl Blush

Яскравий і звабливий аромат у культовому флаконі розкривається оригінальним дуетом бергамота і гіркого мигдалю. Серце парфумерної композиції розквітає пишним букетом із півонії та іланг-ілангу, а кінцева нота огортає солодкими пахощами ванілі й бобів тонка. Найкращий вибір для дня, коли хочеться мати flirty і безтурботний настрій. 

Zadig & Voltaire, This Is Really Her! 

Нова інтерпретація популярного аромату This is Her! розкривається пахощами пряного рожевого перцю і свіжого базиліку. Серце композиції: оксамитова троянда і духмяний кінський каштан, а базова нота представлена тріо пачулі, золотавого меду і ванілі. Аромат має пару — композицію This is Really Him! для чоловіків, сплетену з тонізувальних цитрусових, металевих і деревинних нот. 

Narciso Rodriguez, For Her Musc Nude

For Her Musc Nude — нова версія парфумів For Her, що з року в рік потрапляють в усі добірки найбільш сексуальних ароматів. Парфумована вода огортає невагомим серпанком, наче друга шкіра, і підкреслює індивідуальність своєї власниці. Початкова нота аромату розкривається ефектним білоквітковим букетом у поєднанні з запашним рожевим перцем. Серце парфумерної композиції — ніжний пудровий мускус, апельсиновий цвіт і дамаська троянда, а базова нота втілюється в нюансах кедра, бобів тонка і пачулі. 

Dolce&Gabbana, Q by Dolce & Gabbana Eau de Parfum Intense

Аромат, випущений у 2024 році в парі з чоловічими парфумами K by Dolce&Gabbana Eau de Parfum Intense. Парфумерна композиція, зіткана з нот стиглої чорної вишні, духмяної амбри та геліотропа має глибоке та гіпнотичне звучання, яке зачаровує з першого вдиху. 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
ПОПУЛЯРНІ