Soft girl era: 5 ванільних ароматів

Вишукані парфумерні композиції, що пахнуть ваніллю


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Офіційні сайти та Instagram-акаунти брендів

опубліковано: 11 березня 2024

Реклама

Нота ванілі — одна з найбільш поширених у парфумерії завдяки її витонченості та універсальності, адже вона гармонійно поєднується з різноманітними ольфакторними профілями: від квіткового до деревинного і пряного. Аромати, композицію яких побудовано навколо ноти ванілі, не обовʼязково мають бути кондитерськими та інтенсивно солодкими. В нашому матеріалі ми пропонуємо тобі до ознайомлення 5 парфумів, у яких ванільні пахощі інтерпретовано в усій їхній красі та багатогранності.

Serge Lutens, Un Bois Vanille

Парфумована вода від бренду, кожний аромат якого асоціюється з вишуканістю, елегантністю та бездоганним смаком. Парфумерна композиція має мʼяке та зігрівальне звучання, що навіває умиротворений настрій. Ваніль у ньому — це не ванільний цукор, а натуралістичні духмяні ванільні стручки, пахощі яких доповнюються нотами кокосового молока, сандалової та гуаякової деревини, терпкого мигдалю, мускусу і бобів тонка. Аромат огортає шкіру теплим коконом — він сидить близько до тіла, а тому стане для тебе чудовим вибором, якщо ти віддаєш перевагу не гучним і шлейфовим парфумам, а тим, які можна відчути на відстані поцілунку.

Tom Ford, Vanilla Sex

Tom Ford — це бренд-провокатор і бренд-трендсеттер і у світі fashion, і в парфумерії. Нова парфумована вода Vanilla Sex зараз у всіх на слуху, тож варто познайомитися з нею, щоб відповісти собі на питання, чи справді цікавим та оригінальним є цей аромат, і чи є він таким sexy, як заявлено в його назві. Увагу привертає не лише характерний для Tom Ford викличний неймінг, а і молочне забарвлення джусу (тобто самої рідини) у впізнаваному кутастому флаконі. А парфумерна композиція: це, звісно ж, ванільна ваніль, зміксована з гірким мигдалем, квітковими нотами, бобами тонка і сандалом, водночас і гурманська, і навіть дещо анімалістична. Протестуй цей хайповий аромат, щоб дізнатися, який він для тебе: ніжний та затишний, чи hot і зухвалий.

Guerlain, Mon Guerlain

Надзвичайно відомий аромат, що вже став сучасною класикою. Іскристий старт із соковитого бергамота і запашної лаванди розквітає букетом із ірису, троянди та жасмину самбак. Розкішна пудрова база парфумерної композиції — пачулі, сандал, бензоїн і таїтянська ваніль. Парфумована вода, що увібрала в себе пʼянкі пахощі французьких лавандових полів, аромат яскравих квітів і делікатну солодкість ванілі, зачаровує з першого вдиху. І хто може знати більше про красу ноти ванілі, ніж Guerlain? Знаменитий будинок парфумерії створив власний ольфакторний підпис, пудровий квітково-ванільний акорд «герлінад», що надає ароматам бренду впізнаване звучання, яке вже століттями вирізняє їх з-поміж інших.

Maison Francis Kurkdjian, Gentle Fluidity Gold

Уславлений парфумер Франсіс Куркджан випустив дует парфумів Gentle Fluidity у двох версіях, Silver і Gold. Обидва аромати мають однакові піраміди, але відмінне звучання, оскільки в кожному з них ноти мають різні пропорції та інтенсивність. Якщо «срібний» аромат — це крижаний джин-тонік із легким ванільним посмаком, то «золотий» — тендітна і повітряна ваніль, солодкуватість якої гармонійно збалансовано хвойною свіжістю ягід ялівцю та пряним коріандром і мускатним горіхом на теплій базі з амбри, мускусу і деревини. Досконала у своїй лаконічній красі композиція, побудована на грі контрастів

Diptyque, Eau Duelle

Аромати Diptyque — це багатогранні, інтелектуальні, мінливі композиції зі своїм самобутнім звучанням. Парфумована вода Eau Duelle поєднує теплоту і солодкавість запашної бурбонської ванілі з димчастими нюансами ладану, пряним рожевим перцем і хвойно-деревинною базою. Аромат не є дифузним та надмірно інтенсивним, як і інші парфуми бренду, він плавно огортає і ніжно пульсує, розкриваючись щоразу новими своїми гранями.

Схожі статті
Реклама
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ