10 правил дівчат з бездоганною шкірою

Варто знати


опубліковано: 17 квітня 2024

Якість шкіри залежить як від правильного догляду та способу життя, так і від певних захворювань та генів. Однак усе ж існують правила, дотримуючись яких ти точно зміниш зовнішній вигляд своєї шкіри на краще. Це як еталонні must-do, такі як обов’язково знімати макіяж перед сном та тренуваннями у спортзалі, так і так звані never-do — паління, недотримання оптимального водного балансу та відсутність якісного сну. Ось звички, дотримуючись яких ти точно порадуєш свою шкіру.

Дівчата з ідеальною шкірою завжди наносять крем з SPF перед виходом з дому

Експерти стверджують, що нехтувати цим правилом не можна — потрібно захищати шкіру від сонця, навіть якщо надворі сіро та похмуро. Можливо, зараз особливої різниці ти не помітиш. Та якщо порівняти обличчя дівчат, одна з яких наносить засіб з SPF щодня, а інша користується ним тільки на пляжі, стане очевидно, що перша має свіжіший вигляд.

Дівчата з ідеальною шкірою ніколи не вичавлюють прищі

Звісно, позбутися надокучливого запалення одним махом — досить приваблива перспектива, але варто себе вчасно зупинити. Вичавлений прищ буде гоїтися набагато довше, крім того, ти ризикуєш дістати яскраво-червоний рубець, на боротьбу з яким піде маса часу і коштів. Тож тримай руки подалі від обличчя, а як sos-допомогу використовуй засіб локальної дії.

Дівчата з ідеальною шкірою відлущують її делікатно, але регулярно

Пілінг — один з найефективніших кроків на шляху до чистої, гладкої та здорової шкіри. Користуйся м’яким гомажем або кислотним пілінгом принаймні раз на тиждень (звісно ж, попередньо проконсультувавшись зі спеціалістом, аби обрати оптимальний для твоєї шкіри засіб), щоб запобігти закупорці пор і дозволити компонентам сироваток і кремів проникати глибше.

@rosiehw

Дівчата з ідеальною шкірою користуються поверхневими ретиноїдами

Разом з якісним захистом від сонця продукти з ретинолом є найефективнішим засобом у боротьбі зі старінням шкіри, бо збільшують оновлюваність клітин і стимулюють вироблення колагену.

Дівчата з ідеальною шкірою не палять

Друге за згубністю для шкіри заняття після засмаги — це паління. Потрібні ще аргументи?

Дівчата з ідеальною шкірою висипляються

Під час сну відновлюється не тільки весь організм, а й твоя шкіра. Якщо належного 8-годинного мінімуму сну ти недобираєш, запальні процеси у шкірі запускаються з подвоєною силою. Для твого обличчя недосип є таким самим стресом, як і для головного мозку, — він може спровокувати загострення розацеа, акне і «нагородити» тебе передчасними зморшками.

Дівчата з ідеальною шкірою не забувають пити воду

Вживання достатньої кількості чистої води — ключовий момент у підтриманні здоров’я, а також важливий у догляді за шкірою. Якщо хочеш, щоб обличчя було свіжим, зволоженим і максимально пружним, пий по 8 склянок води на день. Мінімум.

Дівчата з ідеальною шкірою завжди знімають макіяж перед сном

Якщо твоя мета — чиста і здорова шкіра, на ніч ти повинна її очищати від макіяжу, пилу й ороговілих частинок. Із цього правила немає винятків: хай там як, не лягай у ліжко з тональним кремом і тушшю. Регулярне нехтування цим пунктом загрожує появою розширених пор, прищів і сірого, тьмяного кольору обличчя.

@ashleygraham

Дівчата з ідеальною шкірою завжди знімають макіяж перед тренуванням у спортзалі

Помилка більшості дівчат полягає в тому, що вони очищають обличчя від макіяжу ПІСЛЯ занять спортом, а не ДО. Проте радимо тобі вмиватися до того, як візьмеш у руки гантелі. Змішуючись із потом і пилом під час тренування, бактерії — збудники акне множаться з небаченою силою, викликаючи вугровий висип і великі підшкірні запалення.

Дівчата з ідеальною шкірою використовують продукти для свого типу шкіри, а в разі потреби звертаються по допомогу до фахівців

Дівчата з ідеальною шкірою не проводять досліди на своєму обличчі, тестуючи всі підряд засоби та процедури. Вони знають, які інгредієнти працюють для їхньої шкіри найкраще, розуміючи, що AHA- і BHA-кислоти — не одне й те саме. Якщо ж у них виникають проблеми, вони не шукають рішення в бабусиних рецептах і на форумах, а звертаються до перевіреного фахівця, який призначить адекватне лікування і підбере потрібні препарати.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ