Чистка обличчя в домашніх умовах: простий атравматичний спосіб

Глибоке очищення пор без пошкодження шкіри


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Офіційні сайти брендів, instagram-акаунти

опубліковано: 21 березня 2024

Хочеш, щоб шкіра обличчя була гладенькою, без закупорених пор і чорних цяток? Надмірна секреція себуму з його подальшим загущуванням та недостатня ексфоліація призводять до появи закритих або відкритих комедонів. Ця особливість притаманна багатьом, зокрема, власницям жирного типу шкіри. У цьому матеріалі ти знайдеш покроковий ґайд, як глибоко очищувати шкірний покрив між візитами до косметолога або замість них, при цьому не витрачаючи багато часу і зусиль.


@hollybroomhall

Підготовка

Спершу потрібно ретельно вмитися і розпарити шкіру, щоб помʼякшити її і зробити процес чистки нетравматичним. Змочи рушник гарячою водою комфортної для тебе температури і розмісти на ділянках, на яких плануєш проводити процедуру — наприклад, на чолі і Т-зоні. Потримай рушник 15-20 хвилин і переходь до наступного етапу.

Чистка

На потрібні зони акуратно наклади пілінг-диски — для зручності можеш розрізати їх навпіл або по іншій формі, щоб максимально охопити всі необхідні ділянки шкіри. Закрий їх харчовою плівкою на 15 хвилин, щоб косметичний продукт встигнув подіяти.

Серветки для очищення пор — один із найбільш популярних нині засобів для догляду за шкірою.

Пілінг-педи Pore Control Blackhead Off Sheet від корейського бренду Ciracle — це тоненькі диски, рясно просочені спеціальною сироваткою на основі рослинних компонентів. Формула містить екстракти шавлії, меліси і ялівцю, що мають бактерицидні й протизапальні властивості, та гідролат гамамеліса, який заспокоює шкірний покрив. Засіб проникає вглиб пор, розчиняє сальні пробки і відлущує ороговілі частки епідермісу.

Зніми з обличчя харчову плівку і диски та за допомогою косметологічної петлі видали комедони — після розпарення і серветок для пілінгу, витриманих під плівкою, надлишки себуму легко виходитимуть із пор разом із забрудненням і змертвілими частками шкірного покриву. Серед українських виробників відомим брендом є Staleks Pro — ергономічна форма петлі КИ-03 робить її оптимальним вибором для чистки шкіри.

Регулюй інтенсивність натискання інструментом на обличчя — процедура не має викликати больових відчуттів і суттєвого дискомфорту.

Завершення

Після чистки вмийся і нанеси звичні засоби для догляду, проте зважай, що кислотні косметичні продукти можуть викликати відчуття пощипування, тож у цей день краще утриматися від засобів з активними компонентами і зосередитися на тих, що заспокоюють і відновлюють барʼєрну функцію епідермісу. Наприклад, заспокійливий крем для шкіри Heartleaf Creme Calming Tube від бренду Abib містить ніацинамід, який знімає запалення, зволожувальну гіалуронову кислоту і цераміди, що нормалізують гідроліпідний баланс і активізують процес клітинної регенерації.

Шкіра може ще певний час залишатися почервонілою, тож краще проводити процедуру в рамках вечірньої beauty routine. Ти помітиш, що шкіра стала гладенькою і сяйливою, а кількість закритих і відкритих комедонів зменшилася. Перевага домашньої чистки в тому, що для її проведення не потрібні спеціальні навички і значна кількість косметичних засобів та інструментів, процес є гігієнічним та безпечним, а візуальні й тактильні зміни зʼявляються миттєво.


@anyaholdstock

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ