Догляд за руками вдома: лайфхаки від майстра манікюру

Практичні поради від фахівчині, як підтримувати руки в бездоганному стані


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: офіційні сайти брендів, instagram-акаунти, @jinsoon

опубліковано: 10 березня 2024

Реклама

@michikoboorberg

Хочеш, щоб твої ручки завжди мали ідеальний вигляд? Для того, щоб шкіра і кутикула залишалися доглянутими, достатньо виконувати лише декілька простих кроків між візитами в салон або замість них. У цьому тобі допоможе наш матеріал із практичними рекомендаціями майстра манікюру Олександри Супрун.

SPA-процедура для рук у домашніх умовах 

Ти можеш провести beauty-ритуал для шкіри рук, не витрачаючи на це багато часу, зусиль і коштів. Олександра рекомендує:

«Щедро намасти ручки улюбленим кремом і надягни одноразові поліетиленові рукавички, а поверх них — звичайні теплі. Побудь так 15-20 хвилин. Після цього ти побачиш, наскільки мʼякою і шовковистою стала шкіра». 

Для цієї процедури може добре підійти насичений живильний крем — наприклад, Hand Cream Intense Nourishment від бренду Mixa, який містить олію ши та алантоїн, що відновлює епідерміс і захищає його від шкідливого впливу вільних радикалів. Засіб інтенсивно зволожує шкіру і забезпечує тривале відчуття комфорту. 

Важлива примітка! Будь-які креми варто наносити не пізніше, ніж за 30 хвилин до виходу надвір. Це правило стосується і засобів для обличчя, і для тіла. Косметичні продукти мають встигнути увібратися в шкіру, а сонцезахисним кремам потрібен час, щоб почати ефективно діяти.

У холодний сезон нанесення кремів на шкірний покрив безпосередньо перед виходом з дому або прямо на вулиці може провокувати ще сильніше зневоднення, подразнення й обвітрювання.  

Догляд за кутикулою 

Основне правило і при салонному, і при домашньому догляді: не перестаратися і не нашкодити. Кутикула — це природний захисний барʼєр нігтьового ложа від пошкоджень та інфекцій. Робити вдома обрізний манікюр, не маючи спеціальних навичок, потенційно є травматичною практикою, як і інтенсивне зачищування поверхні нігтьових пластин металевими інструментами. 

Майстер манікюру Олександра Супрун ділиться професійними tips and tricks:

  1. Для повсякденного домашнього догляду за непроблемною кутикулою достатньо втирати олійку, і раз на тиждень акуратно підіймати її пласким кінчиком апельсинової палички. Виконуючи цю маніпуляцію, тримай апельсинову паличку не вертикально, а майже горизонтально, перпендикулярно нігтям. Так ти уникнеш занадто різких рухів, що можуть пошкодити нігті й кутикулу. Фаворит Олександри — олійка від бренду ADORE Professional.

  1. Якщо кутикула схильна до значного розростання, заходить далеко на нігтьову пластину й ти хочеш це скоригувати з міркувань зручності й естетики, регулярно зволожуй її, але видалення довір фахівцю, що підбере оптимальний для тебе вид манікюру: класичний, європейський чи комбінований. 
  2. На бічних валиках є суха, ороговіла шкіра? Ти можеш пофіксити це вдома (якщо тільки на шкірному покриві немає відкритих ранок і задирок!). Вимий ручки теплою водою і по ще вологій шкірі пройдися пилкою-бафом із рівнем жорсткості 180 гріт. Тримай пилочку вертикально, вздовж пальців, і здійснюй легкі, плавні рухи без інтенсивного тертя. Так ти відлущиш змертвілі часточки епідермісу і зашліфуєш бічні валики, завдяки чому вони матимуть акуратний вигляд. 

Нехай будь-які beauty-процедури будуть для тебе можливістю проявити турботу до себе і джерелом фану, а не тривоги. Адже головне — орієнтуватися на власні здоровʼя, комфорт і бачення краси. А ми завжди готові підтримати тебе в цьому.

@matejanova

Схожі статті
Реклама
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ