Як користуватися термальною водою

Засіб, що освіжає та дбає про стан шкіри


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Офіційні сайти брендів, Instagram: @catparnell

опубліковано: 25 травня 2024

Термальна вода — це вода, видобута з надр землі, багата на корисні мінерали. Навіть у найспекотніший літній день термальна вода здатна чудово освіжити шкіру та при цьому позитивно вплинути на її стан: зволожити, заспокоїти, зняти почервоніння й пом’якшити. Для тебе ми зібрали список лайфхаків, як можна користуватися термальною водою, котра є доступним й універсальним косметичним засобом, і поділилися своїми фаворитами.

1. Щоб освіжитися впродовж дня. Розпили термальну воду на шкіру обличчя або тіла, а після — обов’язково промокни надлишки серветкою. Не давай термальній воді висихати на шкірі самостійно, оскільки, випаровуючись, вона може пересушити шкірний покрив. 

2. Щоб запобігти появі подразнення після видалення волосся. Термальна вода підходить для догляду за шкірою після гоління чи інших способів видалення волосся і жінкам, і чоловікам. Розпили її на 2 хвилини, а потім просуши надлишки. Термальна вода сприяє швидшій регенерації та загоєнню шкіри та знімає запалення.

3. Щоб заспокоїти шкіру. Якщо тебе турбує почервоніння, відчуття свербежу чи стягненості, змочи ватні диски термальною водою, наклади їх на шкіру та потримай 10 хвилин.

4. Для підготовки до нанесення інших доглядових засобів. Розпили термальну воду на обличчя й зону декольте, промокни її та перейди до подальших кроків своєї beauty routine — наприклад, нанеси гіалуроновий тонер поверх злегка вологої шкіри.

5. Для заспокоєння шкіри після перебування на сонці. Розпили на лице і промокни або наклади ватні диски з термальною водою.

6. У гігієнічних цілях, коли перебуваєш не вдома. Термальною водою зручно вмиватися, протирати руки та шкіру в дорожніх умовах.

Термальну воду випускають у різних об’ємах — travel-версії 50 мл комфортно носити в сумочці, а великі флакони підійдуть для використання всією родиною вдома або під час поїздок. Зверни увагу на класичну термальну воду Eau Thermale Water від французького бренду Avene та Thermal Water від Herculane — обидві мають дрібнодисперсне розпилювання і збалансований склад, що підходить навіть для найбільш чутливої шкіри. Ти готова до літа?

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ