«Безпека — це №1 у нашому меню»: МакДональдз розповів про додаткові стандарти з безпеки й гігієни, впроваджені у закладах

Cosmo

У вівторок, 2 червня, на онлайн-конференції МакДональдз розповів про роботу бізнесу в Україні та додаткові заходи безпеки й гігієни, що були впроваджені у закладах.

«Незмінний пріоритет для МакДональдз безпека й здоров’я клієнтів і працівників. У період карантину ми посилили й без того суворі стандарти з безпеки й гігієни, додавши нові процедури. Незважаючи на послаблення карантину, вони всі й далі діятимуть, поки не відступить загроза коронавірусу», — зазначив Дмитро Корбут, операційний директор МакДональдз в Україні.

До роботи в мережі завжди допускалися лише працівники, які не мають симптомів респіраторних захворювань чи вірусних інфекцій. З початком карантину додатково для всіх працівників ввели обов’язковий температурний скринінг перед початком зміни. Ще одне нововведення — обов’язкове носіння засобів захисту: одноразових масок і рукавичок.

Усі працівники, які контактують з клієнтами, використовують лише одноразові маски, змінюючи їх що 3 години або за потреби частіше. На кухні та в службових приміщеннях використовують багаторазову маску, яка змінюється щонайменше кожні 2 години. Усі працівники використовують одноразові рукавиці, які змінюють щогодини. Миття рук, як і перед карантином, здійснюється щогодини з використанням антибактеріального мила. Мінімум щогодини протираються поверхні в зоні виробництва та обслуговування.

Модель роботи МакДональдз дозволяє обслуговувати клієнтів безконтактно: клієнт може замовити й оплатити їжу повністю безконтактно, а саме замовлення складається в одноразове паковання. Під час карантину додалася процедура, за якою працівники передають пакет так, щоб не торкатися клієнта. Окрім того, тепер кожні 15 хвилин обов’язково дезінфікуються термінали, а працівники, що приймають оплату готівкою, так само часто обробляють руки в рукавичках дезінфектором. На МакДрайв встановлено захисні екрани, а видача замовлень відбувається безконтактно.

Поки самі ресторани, дитячі майданчики та ігрові кімнати залишаються зачиненими до подальших вказівок, компанія вже підготувала ресторани до роботи після повного відкриття для відвідувачів. У залах і на терасах розклеєно наліпки, що підказують клієнтам, як дотримуватися дистанції в 1,5 метри в черзі до каси чи термінала самообслуговування, на якій відстані сідати за столиками. Щонайменше кожні 2 години працівники ресторанів МакДональдз протиратимуть ручки вхідних дверей зі сторони залу та вулиці, вікна видачі замовлень і захисні екрани, термінали самообслуговування, диспенсери для дезінфікувальних засобів, декор. Столи та стільці — після кожного відвідувача.

Для зручності й безпеки відвідувачів ресторану в залі та біля експресвікон і видачі замовлень МакДрайв розміщено диспенсери з дезінфектором. Наліпки в туалетних кімнатах підкажуть, як правильно мити руки.

 

5 5 1
Фото: Gettyimages
Спецпроекты
Реклама

В Киеве состоялся Bazaar Fashion Weekend

Долгожданный сейл от украинских дизайнеров

COSMO / Тренды

Вау-эффект: редакция тестирует маски для лица, волос и кожи головы

Стильные и жизнерадостные упаковки, потрясающие ароматы, экологичность, travel-формат и, главное, вау-эффект, который ты заметишь сразу.

Loading...

Новые возможности: как прошел zoom-session Elle Decoration

Интерактивная вечеринка редакции Elle Decoration с известными дизайнерами

Must-visit: студия ногтевой эстетики nailhub, где за 2 часа #ногтиинетолько

Получи классный маникюр, попутно работая на планшете или читая книгу. 

Читай Cosmopolitan в 2020

На обложке: София Ричи

Здоровый экоизм: новые правила жизни, сознательная мода и эко инфлюэнсеры

Экологично меняем работу и освежаем резюме

Вогнали в краску: прокачиваем навыки по окрашиванию волос дома

Go out: как сделать каминг-аут безопасным для себя и безболезненным для твоего окружения

Дофаминовый фастинг: не столько диета, сколько новомодный способ перезагрузки


Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?
Гороскоп

TikTok — самая популярная соцсеть в мире: как ее покорили Настя Каменских и бренд INTERTOP

На ивенте, который недавно прошел в Киеве, певица рассказала о секретах создания контента для соцсети и провела мастер-класс!  

Твоя жизнь / События
Надо прочитать

Girl power: ООН Жінки та Український інститут вручать премії Women in Arts 2020

Мета премії — звернути увагу на досягнення жінок у мистецтві.

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Твоя жизнь / События
Это интересно

10 правил крутой вечеринки: secret party «Можно без пары» от IQOS

Что делать, если тебя пригласили на секретную вечеринку.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.