Благодійність пасує до всього: важлива акція Avon

Cosmo

Компанія Avon розпочала в Україні продаж благодійних брошок. Мета ініціативи — зібрати кошти на допомогу жінкам у розв’язанні двох великих проблем: рак молочної залози та гендерне насильство, які чи не найбільше загрожують їхньому життю й добробуту як у всьому світі, так і в нашій країні зокрема. За даними Всеукраїнського дослідження*, в Україні 34% жінок зазнають домашнього насильства особисто або знають про випадки насилля у своєму оточенні.

Статистика захворюваності на рак молочної залози ще жахливіша — кожна сьома українка стикається з цією хворобою. У кожної четвертої жінки хворобу виявляють на стадії, коли шанси на виживання мінімальні. Головна проблема, чому в українок захворювання діагностують переважно на пізніх стадіях, — нехтування щорічним візитом до мамолога задля перевіряння молочних залоз.

Лише чверть жінок в Україні відвідують мамолога чи проходять мамографію щороку, інші 37% роблять це зрідка. І прикра цифра — 38% українок за все своє життя жодного разу не відвідують мамолога!

Саме тому Avon розпочинає продаж благодійних брошок, щоб запобігти раку молочної залози в жінок і допомогти постраждалим від гендерного насильства. 100% прибутку від продажу буде спрямовано на втілення в життя благодійних проєктів компанії: придбання в межах Місії проти раку молочної залози 20-ї одиниці мамографічного обладнання, яке є золотим стандартом у всьому світі для виявлення хвороби на початкових стадіях; і надання притулку жінкам, що зазнали гендерного насильства. Ініціатива розпочнеться у квітні та триватиме до кінця року.

«У всьому світі жінки стикаються з багатьма проблемами, але є такі, що безпосередньо загрожують їхньому життю. Серед них — домашнє насильство і рак молочної залози. Боротьба з цими проблемами для Avon і в світі, і в нашій країні — першочергові завдання» — прокоментувала Єлизавета Коробченко, генеральна директорка Avon в Україні та Грузії.
 

Підтримати ініціативу й придбати благодійні брошки можна вже з 1 квітня на сайті my.avon.ua та в каталозі.

Ціна: 150 гривень.

5 5 1
Спецпроекты
Реклама
Красота / Новинки
Надо прочитать

Придбай улюблений б'юті-засіб та допоможи тим, хто потребує цього найбільше

Тобі під силу влаштувати справжнє Великоднє диво!

Красота / Новинки
Это интересно

Любимая парфюмированная свеча Дженнифер Энистон

Звезда говорит, что она помогает создать дома потрясающе сексуальную атмосферу!

Loading...

Тренд будущего: все, что тебе нужно знать о перманентном макияже

Рассказывают основательницы студии-академии перманентного макияжа New PMU в Калифорнии Мару Одержаховская и Анна Кара.

Хочешь больше узнать про "Красоту"?
Красота / Новинки
Надо прочитать

Beauty-вишлист: покупки, которые помогут встретить весну во всеоружии

Самые желанные средства, гаджеты и аксессуары по версии Cosmo!

Красота / Новинки
Надо прочитать

Like father, like daughter: Ленни Кравиц стал лицом аромата YSL

 Теперь и он, и его дочь Зои представляют модный дом YSL.

Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.