Чесно про секс, фемінізм, бодіпозитив та не тільки: на YouTube презентували відверте українськомовне шоу «ебаут»

Cosmo

В Україні запустили шоу «ебаут», в якому відверто говорять на життєві, але табуйовані теми: секс, фемінізм, мастурбацію, бодіпозитив, ментальне здоров’я.

Ведучі шоу — Ярослава Кравченко, засновниця «Дикого театру» та співведуча Майкла Щура на «Телебаченні Торонто», Наті Авдєєва, продюсерка «The Village Україна», та піарниця Катерина Мотрич.

У шоу ведучі діляться особистими історіями та обговорюють інфоприводи, пов’язані з темою випуску. До дискусії також запрошують профільних експертів та гостей. Щоб почути більше думок та досвіду, ведучі діляться історіями та запитаннями від глядачів.

Перший випуск «Жінкам потрібен (тільки) секс» присвячений жіночому оргазму, культурі згоди та новим реаліям «етикету в стосунках».

«Ми втрьох дуже різні: Наті молода мама, Катя амбіційна піарниця у стосунках, Яся категорична ведуча, що вважає шлюб рудиментом. Ми можемо мати неоднакові позиції щодо стосунків, але нас об’єднує прагнення зробити дівчат більш відкритими та обізнаними, а хлопцям розповісти про те, як влаштовані сучасні жінки. Разом ми будемо ділитися досвідом і разом досліджувати сучасний світ», — розповідають ведучі.

Місія проєкту — показати, що не варто соромитися спілкуватися на складні чи табуйовані теми, бо комунікація — важливий крок до відкритості та порозуміння. І, безумовно, розвиток українськомовного ютубу. Дивимося перший випуск!

4 5 4
Спецпроекты
Реклама

Love story: 5 самых любимых сериальных пар всех времен

За их отношения ты переживала больше, чем за свои.

LIFESTYLE / Культура
Это интересно

Топ-5 лучших сериалов о королевских семьях

Захватывающие, познавательные и невероятно красивые!

LIFESTYLE / Культура
Это интересно

К звездам: лучшие фильмы и сериалы о космосе

Дню 60-летия первого полета человека в космос посвящается.

Loading...
Подпишись на новостную рассылку Cosmo
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.